Zaferi Kılıçdaroğlu ile paylaştılar

İl Başkanı Abdullah Çakır başkanlığındaki Safranbolu heyeti başkent Ankara’ya bir çıkartma gerçekleştirdi. İl Başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, İl Genel Meclis Üyesi Nuri Kırımlı, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe yönetim kurulundan oluşan heyet ilk olarak CHP Grup Toplantısına katıldı. Daha sonra Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy […]

Zaferi Kılıçdaroğlu ile paylaştılar
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 15 Mayıs 2019 - 15:26 'de eklendi ve 309 Kez Okundu


İl Başkanı Abdullah Çakır başkanlığındaki Safranbolu heyeti başkent Ankara’ya bir çıkartma gerçekleştirdi.

İl Başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, İl Genel Meclis Üyesi Nuri Kırımlı, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe yönetim kurulundan oluşan heyet ilk olarak CHP Grup Toplantısına katıldı.

Daha sonra Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy ile birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden heyet 31 Mart zaferinin mutluluğunu Genel Başkanları ile paylaştı.

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ziyarette yaptığı konuşmada; “Sayın Genel Başkanım 2014’de bizlere Safranbolu’yu alın demiştiniz, ben o zaman İlçe Başkanı idim ve ne yazık ki seçimleri kazanamamıştık ve ben mahcubiyetim yüzünden yanınıza gelememiştim, ancak bu dönem İl Başkanı olarak bu zafer ekibimizle birlikte bizlere nasip oldu” şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise duyduğu memnuniyeti dile getirirken; “Safranbolu gibi tüm dünyanın tanıdığı gözbebeği bir şehrimizde CHP’li bir belediye başkanının, hem de kadın bir belediye başkanının seçilmesi bizleri inanılmaz mutlu etti, hepinizi ayrı ayrı kutluyorum, Safranbolu’nun aydın insanlarına şükranlarımı arz ediyorum, inşallah bende yakın zamanda Safranbolu’ya gelecek, Elif Başkanı ziyaret edecek ve Safranbolu halkına bizzat teşekkürlerimi sunacağım” şeklinde duygularını ifade etti.

İl Başkanı Abdullah Çakır, Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Elif Köse ve Belediye Meclis Üyelerinden oluşan heyet daha sonra Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş başta olmak üzere bölge milletvekillerini de ziyaret etti.

CHP Karabük Heyetinin Ankara çıkartması Anıtkabir ziyareti ile son buldu.

 

YORUMLAR


    0 YORUM