YENİ MUHTARLAR BELLİ OLDU

Karabük´te, seçmenler muhtarlık seçimleri için 2 mahalle ve 1 köyde sandık başına gitti. Karabük´te ölüm veya farklı nedenlerle düşen muhtarlıklar için bugün yeniden sandık başına gidildi. Karabük merkeze bağlı 1191 seçmenin bulunduğu Fatih Mahallesi, 1084 seçmenli Eflani ilçesi Candaroğulları Mahallesi ve 166 seçmenin bulunduğu Safranbolu´ya bağlı İnceçay köyünde sandıklar kuruldu. Gelen vatandaşlar, muhtarlarını seçmek için […]

YENİ MUHTARLAR BELLİ OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 06 Haziran 2021 - 20:48 'de eklendi ve 19 Kez Okundu


Karabük´te, seçmenler muhtarlık seçimleri için 2 mahalle ve 1 köyde sandık başına gitti.
Karabük´te ölüm veya farklı nedenlerle düşen muhtarlıklar için bugün yeniden sandık başına gidildi. Karabük merkeze bağlı 1191 seçmenin bulunduğu Fatih Mahallesi, 1084 seçmenli Eflani ilçesi Candaroğulları Mahallesi ve 166 seçmenin bulunduğu Safranbolu´ya bağlı İnceçay köyünde sandıklar kuruldu. Gelen vatandaşlar, muhtarlarını seçmek için oylarını kullandı. Saat 08.00´de başlayan oy kullanma işlemi saat 17.00´de son buldu.
Oy sayımı sonrası 4’er adayın yarıştığı Karabük Fatih Mahallesi’nde Kadir Kel, Eflani ilçesine bağlı Candaroğulları Mahallesi de Ömer Ünal, Safranbolu´ya bağlı İnceçay köyünde ise İsmail Özenir muhtar seçildi.

YORUMLAR


    0 YORUM