Yeni abla göreve başladı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili beklenen atamayı gerçekleştirdi. Vergili’nin yeni yardımcısı kamuoyunca beklenen isim oldu. 31 Mart Yerel Seçimlerinde 3. Kez belediye başkanı seçilerek kent tarihinde bir ilki başaran Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yeni dönemde de geleneği bozmadı. 10 yıl boyunca Fatma Danışman ile çalışan Başkan Vergili’nin yeni yardımcısı da bir kadın. 34 yıllık […]

Yeni abla göreve başladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 24 Nisan 2019 - 16:59 'de eklendi ve 280 Kez Okundu


Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili beklenen atamayı gerçekleştirdi. Vergili’nin yeni yardımcısı kamuoyunca beklenen isim oldu.

31 Mart Yerel Seçimlerinde 3. Kez belediye başkanı seçilerek kent tarihinde bir ilki başaran Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yeni dönemde de geleneği bozmadı. 10 yıl boyunca Fatma Danışman ile çalışan Başkan Vergili’nin yeni yardımcısı da bir kadın.

34 yıllık bankacılık hayatının ardından Kastamonulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve Türkiye Yardımsevenler Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev yapan ve yardımsever kişiliğiyle tanınan Seher Berker görevine başladı.

Karabük’te birçok kişinin Seher Ablası olan Berker; “Öncelikle 31 Mart Yerel Seçimlerinde bizlerden desteklerini esirgemeyen saygıdeğer hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İnşallah Sayın Başkanımızın önderliğinde bu dönemde güzel hizmetlere imza atacağız, beni bu göreve layık gören sayın başkanımıza teşekkür ederken iyi dileklerini esirgemeyen Karabüklülere de şükranlarımı arz ediyorum” dedi

 

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM