YA İZAH EDECEKSİNİZ, YA DA …!

SİMSAR ve yandaşları cukkayı cebe indirecek ve tutuklanacak..! Bir diğeri; güveni kötüye kullanmanın yanında evrakta sahtecilikle suçlanacak, 56 çeki jandarma kriminal raporuna göre sahte imza ile ciro edecek ve parayı cebe indirecek ve bu adamda ev hapsi alacak öyle mi? 3.507.000.00 avro ve 152.000.00 TL çeki ciro edip, ardından da tahsil eden Hakan Ayvaz’a ev […]

YA İZAH EDECEKSİNİZ, YA DA …!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 06 Ekim 2020 - 0:31 'de eklendi ve 588 Kez Okundu


SİMSAR ve yandaşları cukkayı cebe indirecek ve tutuklanacak..! Bir diğeri; güveni kötüye kullanmanın yanında evrakta sahtecilikle suçlanacak, 56 çeki jandarma kriminal raporuna göre sahte imza ile ciro edecek ve parayı cebe indirecek ve bu adamda ev hapsi alacak öyle mi?

3.507.000.00 avro ve 152.000.00 TL çeki ciro edip, ardından da tahsil eden Hakan Ayvaz’a ev hapsi veren HUKUK SEVİCİ, ADALET KAHRAMANI yargıya buradan meydan okuyorum…!

Buradan soruyorum; bu kararı neye göre, kime göre verdiniz?

Evet, meydan okuyorum…!

Lütfen beni de alınız…!

Cumhuriyet Savcısının; “ Resmi belgede sahtecilik” suçundan tutuklamasını istediği adam bugün ev hapsinde ise, o kararı veren savcıdan şahsımı da tutuklama istiyorum…!

Sayın Savcı; bu kararı neye göre ve kime göre verdiniz?

Soruyorum; neye göre, kime göre…?

Birileri;” hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanmadan”, diğerleri ise; “güveni kötüye kullanma ve resmi belgede sahtecilik” ten yargılanıyor…!

Evet, cevap bekliyorum…!

Biri bunu bana izah edecek…1

Şayet kimse izah edemiyorsa da , takım elbisemi giydim alınmayı bekliyorum…!

Adresim kayıtlarda mevcut…!

Ya bunu kamuoyuna izah edeceksiniz, ya da gelip beni alacak ve şayet haksızsam da beni mahkum edeceksiniz…?

 

YORUMLAR


    0 YORUM