Vergili’den Dönmez’e iade-i ziyaret

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Ramazan sonrası mesaisine belediye başkanlarına iade-i ziyaretle başladı. Başkan Vergili Safranbolu, Yenice ve Yortanpazarı Belediyelerinden sonra bugünde Eskipazar Belediyesini ziyaret etti. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 31 Mart Yerel Seçimlerinde zafere ulaşan belediye başkanlarına ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Vergili, Safranbolu, Yenice ve Yortanpazarı’ndan sonra, yerel seçimlerde % 57 gibi yüksek […]

Vergili’den Dönmez’e iade-i ziyaret
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 14 Haziran 2019 - 16:07 'de eklendi ve 287 Kez Okundu


Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Ramazan sonrası mesaisine belediye başkanlarına iade-i ziyaretle başladı. Başkan Vergili Safranbolu, Yenice ve Yortanpazarı Belediyelerinden sonra bugünde Eskipazar Belediyesini ziyaret etti.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 31 Mart Yerel Seçimlerinde zafere ulaşan belediye başkanlarına ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Vergili, Safranbolu, Yenice ve Yortanpazarı’ndan sonra, yerel seçimlerde % 57 gibi yüksek bir oy alarak Eskipazar Belediye Başkanlığı görevine seçilen Hüseyin Dönmez’i ziyaret etti.

31 Mart Yerel Seçimlerinde parti olarak Karabük’te ve bölgede büyük bir başarıya imza attıklarına dikkat çeken Başkan Vergili;” Bölgemizde Karabük ve Bartın’a il olarak  Çankırı ve Kastamonu’yu ekledik, ilimizde ise Yenice, Eskipazar ve Yortanpazarı artık partimize mensup belediye başkanları tarafından yönetiliyor, seçimler artık geride kaldı, ben parti gözetmeksizin seçimlerden başarı ile çıkan tüm belediye başkanlarımızı kutluyor ve başarılar diliyorum. Artık hizmet zamanı, bizde elimizden geleni yapacak, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da kendilerine imkanlarımız dâhilinde destek vereceğiz, Hüseyin Başkana ve ekibine başarılar diliyorum” dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez ise; “Kendileri yaptığı hizmetler ve hayata geçirdiği projelerle yalnızca şehrimizin değil, tüm Türkiye’nin gözbebeği haline gelen bir ağabeyimiz. Onun önerileri ve destekleri bizler için çok önemli, inşallah hep birlikte çok güzel hizmetlere imza atacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM