Vatandaşlar önlemlerin artarak devam etmesini istiyor

Karabük’ün yeni Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ’un göreve başlamasının ardından şehir merkezinde yapılan trafik ihlallerine karşı gözle görünür önlemler alınıyor. Uygulamadan memnun olan vatandaşlar ise yaptırımların artarak devam etmesini istiyor.  Karabük şehir merkezindeki trafik problemlerinin büyük bölümü, duyarsız ve kural tanımayan sürücülerin keyfi uygulamaları sonucu ortaya çıkıyor. Albay Karaoğlanoğlu, Menderes, Zonguldak ve Kıbrıs Şehitleri Caddeleri başta […]

Vatandaşlar önlemlerin artarak devam etmesini istiyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 24 Ocak 2019 - 3:20 'de eklendi ve 267 Kez Okundu


Karabük’ün yeni Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ’un göreve başlamasının ardından şehir merkezinde yapılan trafik ihlallerine karşı gözle görünür önlemler alınıyor. Uygulamadan memnun olan vatandaşlar ise yaptırımların artarak devam etmesini istiyor.

 Karabük şehir merkezindeki trafik problemlerinin büyük bölümü, duyarsız ve kural tanımayan sürücülerin keyfi uygulamaları sonucu ortaya çıkıyor. Albay Karaoğlanoğlu, Menderes, Zonguldak ve Kıbrıs Şehitleri Caddeleri başta olmak üzere, şehrin belirli noktalarında yapılan çift parklar trafiği içinden çıkılmaz bir hale getirirken vatandaşları da canından bezdiriyor.

Karabük’ün yeni Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ’un göreve başlamasının ardından şehir merkezinde trafik ihlali yapan sürücülere karşı alınan önlemler gözle görülür bir şekilde artarken duyarlı vatandaşlarda; “Çok şükür uzun bir süre sonra yeni müdürümüz sayesinde Karabük caddelerinde trafik polisi görmeye başladık, kısa bir süre öncesine kadar trafik polislerini yalnızca Güven Kavşağı ve Demir Çelik Kavşağında araçlarının içerisinde otururken görüyorduk, inşallah önlemler artarak devam eder” şeklinde görüşlerini dile getiriyor.

Şehir merkezinde; Albay Karaoğlanoğlu Caddesindeki çift sıra parklar, çift yönlü trafik akışının olduğu Kıbrıs Şehitleri Caddesinde PTT karşısına yapılan parklar, yine Menderes Caddesinde ONEL AVM ve belediye binası karşısına yapılan parklar trafik akışını durduruyor ve zaman zaman ambulansların bile geçişini engelliyor.

YORUMLAR


    0 YORUM