Valla çok ayıp Genel Müdür!

KARDEMİR Genel Müdürü, çiçeği burdun da Doç. Dr. Hüseyin Soykan ile ilgili her gün yeni bir skandal ortaya atıldı. Meğer Genel Müdür bir zamanlar, Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ve Karabük OSB tarafından hayata geçirilen bir proje ile ilgili de şikayette bulunmuş ve durdurulmasını istemiş. Proje; BAKKA destekleriyle hayata geçirilecek, Test […]

Valla çok ayıp Genel Müdür!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 29 Temmuz 2019 - 2:15 'de eklendi ve 393 Kez Okundu


KARDEMİR Genel Müdürü, çiçeği burdun da Doç. Dr. Hüseyin Soykan ile ilgili her gün yeni bir skandal ortaya atıldı. Meğer Genel Müdür bir zamanlar, Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ve Karabük OSB tarafından hayata geçirilen bir proje ile ilgili de şikayette bulunmuş ve durdurulmasını istemiş.

Proje; BAKKA destekleriyle hayata geçirilecek, Test Eğitim ve İnovasyon Merkezi. KARDEMİR Genel Müdürü o günlerde, KARDEMİR, ERDEMİR ve İSDEMİR gibi cevherden üretim yapan entegre tesislerin en büyük rakibi olan firmaların kurduğu birliğin de ortak olduğu laboratuvarın müdürü.

Yönettiği laboratuvarın iş kaybı yaşayacağı endişesi yaşayan müstakbel Genel Müdür o günlerde, Kalkınma Ajansının bağlı olduğu Kalkınma Bakanlığına ferman gibi bir mektup yazıyor ve; “ Bu kadar yatırıma ne gerek var, bu analizler zaten Karabük Üniversitesi Demir Çelik Enstitüsü ve bizim laboratuvarda yapılıyor” diyor. Yani resmen, Karabük’e yapılacak bir yatırımı engellemek için her türlü girişimde bulunuyor.

Şaşırdık mı?

Tabi ki şaşırmadık..!

İşin acı tarafı; daha dün Karabük’e yapılacak bir yatırımı, sırf o gün yönettiği tesis para kazansın diye şikayet eden birinin, Karabük’ün varoluş sebebi olan firmaya genel müdür olması..!

YORUMLAR


    0 YORUM