VALİ TUTULMAZ PİST ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

 Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi Saltukova beldesinde bulunan Zonguldak Havalimanı ve pist çalışmalarına, Vali Mustafa Tutulmaz incelemede bulundu. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, yanında bulunan heyet ile Zonguldak Havaalanına gelerek yolcu salonu ve bölümlerinde incelemelerde bulunarak bilgi aldı. Akabinde havaalanının pist uzatma çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Tutulmaz, Havalimanı Müdürü Hasan Özşahin’den çalışmalar hakkında brifing aldı. Çalışmalar konusunda Zonguldak […]

VALİ TUTULMAZ PİST ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 11 Kasım 2020 - 15:54 'de eklendi ve 18 Kez Okundu


 Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi Saltukova beldesinde bulunan Zonguldak Havalimanı ve pist çalışmalarına, Vali Mustafa Tutulmaz incelemede bulundu.
Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, yanında bulunan heyet ile Zonguldak Havaalanına gelerek yolcu salonu ve bölümlerinde incelemelerde bulunarak bilgi aldı. Akabinde havaalanının pist uzatma çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Tutulmaz, Havalimanı Müdürü Hasan Özşahin’den çalışmalar hakkında brifing aldı. Çalışmalar konusunda Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz’ dan da detaylı bilgiler alan Vali Tutulmaz, buradaki ziyaretini sonlandırdı.

YORUMLAR


    0 YORUM