Vali Gürel’den yeni yıl turu

Karabük Valisi Fuat Gürel yılbaşı gecesi de boş durmadı. Vali Gürel, eşi Özlem Aras Gürel ile huzurevinden başlattığı turunu emniyet ve jandarma teşkilatı ziyareti ile sona erdirdi. Ziyaretlerine eşi Özlem Aras Gürel ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ile birlikte Yücel Huzurevi’ni ziyaret ederek başlayan Vali Fuat Gürel, huzurevinde kalan yaşlıların […]

Vali Gürel’den yeni yıl turu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 01 Ocak 2019 - 23:23 'de eklendi ve 593 Kez Okundu


Karabük Valisi Fuat Gürel yılbaşı gecesi de boş durmadı. Vali Gürel, eşi Özlem Aras Gürel ile huzurevinden başlattığı turunu emniyet ve jandarma teşkilatı ziyareti ile sona erdirdi.

Ziyaretlerine eşi Özlem Aras Gürel ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ile birlikte Yücel Huzurevi’ni ziyaret ederek başlayan Vali Fuat Gürel, huzurevinde kalan yaşlıların yeni yıllarını kutladı. Huzurevi sakinleriyle pasta kesen Vali Gürel, “2018 yılının son gününü siz büyüklerimizle geçirmek için  eşim ve arkadaşlarımızla beraber yanınızdayız. Zaman hızla akıp gidiyor, asıl olan geride güzel şeyler bırakabilmektir. 2019 yılında,   ülkemiz,  bölgemiz, dünya ve insanlık için barış, huzur ve mutluluk diliyorum.  Siz büyüklerimize de  sağlıklı, mutlu ömürler diliyorum,  hepinizin yeni yılın kutlu olsun.” diye konuştu.

Vali Gürel huzurevi ziyaretinin ardından, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ait Güleç Sevgi Evleri’nde kalan çocukları ziyaret etti. Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel çocuklarla sohbet ederek pasta kestiler ve çocuklara çeşitli hediyeler vererek yeni yıllarını kutladı.

Vali Fuat Gürel yeni yıla saatler kala ise Karabük Üniversitesi (KBÜ) Eğitim Araştırma Hastanesini ziyaret ederek servislerde tedavi gören vatandaşlar ve hastane çalışanlarının  yeni yıllarını kutladı. Vali Gürel’e İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali Sefa Yılmaz, İl Emniyet Müdür Vekili Osman Gül, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı eşlik etti.

İlk olarak Acil Servisi ziyaret eden Vali Gürel ve protokol üyeleri görevli doktor ve hastane personelinin yeni yıllarını kutlayarak tedavi olan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundular. Daha sonra servislerde yatan hastaları odalarında ziyaret eden Vali Gürel, geçmiş olsun dilekleriyle beraber yeni yılda sağlıklı bir yaşam sürmeleri temennisinde bulundu.

 Vali Fuat Gürel daha sonra, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali Sefa Yılmaz ve İl Emniyet Müdür Vekili Osman Gül ile birlikte vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için 7/24 görev başında bulunan emniyet ve jandarma personelini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladılar.

İlk olarak Melise Jandarma Uygulama Noktasını ziyaret eden Vali Gürel ve protokol üyeleri görevli Jandarma Personelinin yeni yıllarını kutlayarak görevlerinde başarılar dilediler.

Daha sonra Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Gürel görevli polislerle bir süre sohbet ederek görevlerinde başarılar diledi. Vali Gürel, ” Vatanımızın ve milletimizin birliğini, huzur ve güvenliğini korumak adına mesai, tatil, bayram, yılbaşı demeden görev başında bulunan tüm güvenlik güçlerimizin yeni yıllarını kutluyorum. Polis ve jandarma  kardeşlerimiz  dışarıdaki soğuk havaya rağmen, vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlamak için görevlerinin başındalar. Allah, ilimizde ve ülkemizin değişik yerlerinde görevi başında bulunan güvenlik kuvvetlerimizin yardımcısı olsun. “diye konuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM