Uysal’ın vekiline hakaretten mahkemelik olan meclis adayı!

Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal ve ekibiyle ilgili her geçen gün yeni bir skandal ortaya çıkıyor. Meğer Uysal’ın kontenjan adaylarından biri, Ak Parti’nin ve Karabük’ün yetiştirdiği en önemli değerlerinden biri olan Mehmet Ceylan’ın şahsına hakaretten dolayı mahkemeye düşmüş…! Ak Parti Karabük Adayı, Türkiye’nim ilk ve tek Ağaç İşleri Profesörü Burhanettin Uysal seçimlere […]

Uysal’ın vekiline hakaretten mahkemelik olan meclis adayı!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 28 Mart 2019 - 2:31 'de eklendi ve 282 Kez Okundu


Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal ve ekibiyle ilgili her geçen gün yeni bir skandal ortaya çıkıyor. Meğer Uysal’ın kontenjan adaylarından biri, Ak Parti’nin ve Karabük’ün yetiştirdiği en önemli değerlerinden biri olan Mehmet Ceylan’ın şahsına hakaretten dolayı mahkemeye düşmüş…!

Ak Parti Karabük Adayı, Türkiye’nim ilk ve tek Ağaç İşleri Profesörü Burhanettin Uysal seçimlere günler kala yalnızlara oynuyor. Başta, Karabük’ün yetiştirdiği en büyük devlet ve siyaset adamı Mehmet ali Şahin ve ondan sonraki en önemli isim olan Mehmet Ceylan kendisine destek vermiyor.

Uysal’ın yanında iki isim var; siyasi il başkanı ve il başkanından daha heyecanlı bir isim olan bürokrat il başkanı…! Siyasi il başkanı çaresizlikten, bürokrat il başkanı da acziyetten kendisinin yanında görüntü veriyor..!

Peki, partinin gerek sahipleri, aksaçlılar Uysal’a neden destek vermiyor?

İddialara göre; Ak Parti ile hiçbir ilişkisi olamayan, hatta geçmiş dönemlerde bazı görevlere getirilen, ancak yolsuzluk operasyonları sonucu kızağa çekilen bir şahıs; Karabük’ün yetiştirdiği en önemli siyasetçilerden biri olan Mehmet Ceylan’ın; SOCAR Yönetim Kurulu Üyesi olmasının ardından sosyal medyada sahte hesaplarla ağıza alınmayacak yorumlar yapıyor, Karabük’ün yetiştirdiği bu önemli değeri aklınca yerle bir ediyor.

Yaşanan bu gerilimlerin ardından Ceylan, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuyor ve Bilişim Suçları Ekibi, fake hesapla Ceylan’a iftiralar atan adamın ATILGAN KURT olduğunu tespit ediyor. Foyası ortaya çıkan çakal gelişimlerin ardından birilerini sokuyor, Ceylan’dan özür diliyor.

Şimdi bu şahıs; bu partiyi kuran, bu partinin vekilliğini yapan, bu partide ‘Aksaçlı’ konumuna gelen adamla hakaretler yağdıran ve onunla mahkemelik olan şahıs Kontenjan Adayı…!

Yeterli mi acaba?

YORUMLAR


    0 YORUM