UYARI ÜZERİNE OKUMA İHTİYACI HİSSETTİM!

Akşam saatlerinde şehir dışından dönüyordum. İnandığım, güvendiğim, değer verdiğim büyüklerim başta olmak üzere, dostlar bizi aradılar ve “Okudun mu?” diye sordular! İlk sorum “Neyi?” oldu..! “Kuzeninin yazısını…” dediler O kadar boş vaktim olmadığı için okumamıştım ve uyarı üzerine okuma ihtiyacı hissettim! Öncelikle şahsımla ilgili kullandığı cümlelerden dolayı sevgili kuzenime şükranlarımı arz ediyorum! Lakin aklıma gelen […]

UYARI ÜZERİNE OKUMA İHTİYACI HİSSETTİM!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 12 Eylül 2020 - 2:12 'de eklendi ve 458 Kez Okundu


Akşam saatlerinde şehir dışından dönüyordum. İnandığım, güvendiğim, değer verdiğim büyüklerim başta olmak üzere, dostlar bizi aradılar ve “Okudun mu?” diye sordular!

İlk sorum

“Neyi?” oldu..!

“Kuzeninin yazısını…” dediler

O kadar boş vaktim olmadığı için okumamıştım ve uyarı üzerine okuma ihtiyacı hissettim!

Öncelikle şahsımla ilgili kullandığı cümlelerden dolayı sevgili kuzenime şükranlarımı arz ediyorum!

Lakin aklıma gelen bu fikri ilk olarak kendisiyle paylaştığımı ve heyecanla; “Kapat, hemen arıyorum ve Hacıyla da bunu konuşuyorum” cevabını aldığımı paylaşmak isterim!

Sonrası mı?

Madem ben Güleç’lerin projesini hayata geçirdim, madem ben; Sayın Mehmet Ali Şahin ve Sayın Rafet Vergili’yi kullandım, o zaman sen neden o projeye destek verdin ve bu konudaki destek açıklamalarını sayfana taşıdın? Ya da Sayın Ali Öğüten’in açıklamasını bana kim gönderdi?

Biz; “KARDEMİR’deki kavgayı Mehmet Ali Bey bitirir” diyoruz, bizim taşeronu olduğumuz iddia edilen Çağrı Güleç 5 dk geçmeden bize; “Olmayacak duaya amin diyorsun, keşke kabul etse” yazıyor, bizde hem Sayın Büyüğü, hem de Sayın Başkanı taşeron olarak kullanıyoruz öyle mi?

Diyelim ki biz bu kadar akıllı ya da şeytan adamlarız, hadi o zaman Sayın Büyüğü ve Sayın Başkanı biz kullandık, peki o zaman; BRTV-ELMAS TV ortak programına katılan Sayın Büyük neden; “ KARDEMİR yönetimindeki aileler arasında yaşanan kavgalar hemşerilerimizi böyle bir arayışa itmiş..” dedi.

Ya da Sayın Başkan bundan birkaç gün önce katıldığı bir televizyon programında neden; “Mehmet Ali Bey bir değerdir, isteyen yararlanır, ,isteyen yararlanmaz “ şeklinde bir cümle kullandı?

Gelelim MHP İl Başkanının açıklamasını çarpıtarak kamuoyuna sunulma konusuna!

Bizde biliyoruz; Âdem Beyin, Mehmet Ali Beye karşıtlığı yok.!

Mevcut bağımsızlardan tanıdığı kişilere isabetli olmuş demesinden daha da doğalı olamaz. Lakin bizim derdimiz o değil! İsmi geçen muhterem her açıklamasında şöyle buyuruyor; “Benin İl Başkanlığıyla asla bir işim olamaz, bana yerel liderimiz ne derse onu yaparım( Bu cümleleri kürsüden de söyledi)

Biz kendisini Güleç’leri ya da Yolbulanları neden desteklemiyor filan diye asla eleştirmiyoruz, bizim eleştirimiz yalnızca “YEREL LİDERİM” diye tanımladığı adamın aksine açıklamalar yapmasına…!

Ben bu durumdan bir tek şey çıkarttım;

Sevgili ve sözde patronlar büyük panik ve heyecan içerisinde..!

Zaten bundan birkaç ay önceki davetlerinden bu paniklerini anlamıştım…!

YORUMLAR


    0 YORUM