ÜNLÜ İŞADAMINA SON VEDA

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Yurtbay Şirketler Grubu kurucusu Zonguldaklı işadamı Zeki Yurtbay son yolculuğuna uğurlandı. Türkiye’nin önemli ve başarılı iş adamları arasında yer alan Yurtbay Şirketler Grubu kurucusu ve Delta Tuğla Fabrikası’nın sahibi 83 yaşındaki Zeki Yurtbay, son yolculuğuna uğurlandı. Ünlü işadamı için bugün memleketi Çaycuma Şehit Kerim Keçeci Kapalı Pazaryerinde öğlen namazına müteakiben […]

ÜNLÜ İŞADAMINA SON VEDA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 26 Eylül 2020 - 16:36 'de eklendi ve 356 Kez Okundu


Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Yurtbay Şirketler Grubu kurucusu Zonguldaklı işadamı Zeki Yurtbay son yolculuğuna uğurlandı.
Türkiye’nin önemli ve başarılı iş adamları arasında yer alan Yurtbay Şirketler Grubu kurucusu ve Delta Tuğla Fabrikası’nın sahibi 83 yaşındaki Zeki Yurtbay, son yolculuğuna uğurlandı. Ünlü işadamı için bugün memleketi Çaycuma Şehit Kerim Keçeci Kapalı Pazaryerinde öğlen namazına müteakiben cenaze namazı kılındı. Çaycuma Müftüsü Ayhan Ermiş’in kıldırdığı cenaze namazına; Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş, Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun, belediye başkanları, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yurtbay’ın işçileri cenazenin başında son görevlerini yaptı.
Zeki Yurtbay ‘ın eşi Emel Yurtbay taziyeleri kabul ederken fenalaştı. Sevenlerinin göz yaşları arasında son yolculuğuna uğurlanan Yurtbay, Çaycuma Şehir Mezarlığındaki aile kabristanına defnedildi.

YORUMLAR


    0 YORUM