ÜNİVERSİTE CAMİASININ ACI GÜNÜ

Karabük Üniversitesi Fen Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Mustafa Er hayatını kaybetti. Mide kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırılan Prof. Dr. Mustafa Er, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Prof. Dr. Mustafa Er, 3 gün önce sosyal medya hesabından “Çok değerli büyüğüm, canından aziz bildiğim, muhterem Prof. Dr. Haydar Baş hocamı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. O […]

ÜNİVERSİTE CAMİASININ ACI GÜNÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 18 Nisan 2020 - 19:40 'de eklendi ve 1.504 Kez Okundu


Karabük Üniversitesi Fen Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Mustafa Er hayatını kaybetti.
Mide kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırılan Prof. Dr. Mustafa Er, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Prof. Dr. Mustafa Er, 3 gün önce sosyal medya hesabından “Çok değerli büyüğüm, canından aziz bildiğim, muhterem Prof. Dr. Haydar Baş hocamı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. O ömrünü adadığı mevlasına ve sevdiklerine kavuştu. Bizi öksüz bıraktı, hasreti yüreğimizi dağladı. Kavuşacağımız güne kadar emanetin emanetimizdir. Yaktığın hak meşalesini ve ehlibeyt sevgisini sana kavuşuncaya kadar yolumuzu aydınlatacak. Güle güle git babam. Hasretle seni bekleyeceğim” ifadelerinde yer vermişti.
Hayatını kaybeden Mustafa Er için, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat da taziye mesajı yayınlayarak, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

YORUMLAR


    0 YORUM