ÜNİFORMALI NİKAH

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde görevli Astsubay Çavuş Nihal Özmez ile Astsubay Çavuş Yasim Kerim Süer dünya evine girdi. Nikahlarına üniformaları ile katılan çiftin nikah şahitliğin ise Düzce Valisi Cevdet Atay yaptı. Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Jandarma Kamutanlığı’nda görevli Astsubay Çavuşlar Nihal Özmen ve Yasin Kerim Süer dünya evine girdi. Çift nikah törenlerine üniformaları ile katılırken, çiftin nikah […]

ÜNİFORMALI NİKAH
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 04 Mart 2021 - 22:04 'de eklendi ve 17 Kez Okundu


Düzce’nin Akçakoca ilçesinde görevli Astsubay Çavuş Nihal Özmez ile Astsubay Çavuş Yasim Kerim Süer dünya evine girdi. Nikahlarına üniformaları ile katılan çiftin nikah şahitliğin ise Düzce Valisi Cevdet Atay yaptı.
Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Jandarma Kamutanlığı’nda görevli Astsubay Çavuşlar Nihal Özmen ve Yasin Kerim Süer dünya evine girdi. Çift nikah törenlerine üniformaları ile katılırken, çiftin nikah şahitliğini Düzce Valisi Cevdet Atay, İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan yaptı. Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, çiftin nikahını kıyarken, Vali Atay’da aile cüzdanını takdim etti. Vali Atay, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

YORUMLAR


    0 YORUM