Ünal Grup gıda sektörüne adım attı

1999 yılından bu yana başta Safranbolu olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında farklı iş kollarında gerçekleştirdiği yatırımlar ile istihdama büyük katkı veren Ünal Mühendislik Safranbolu’daki yeni yatırımını gıda sektörü üzerinde gerçekleştirdi. İşadamı Mehmet Oğuz Baykan’ın Franchisliğini yaptığını ve Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri işletmecisi TFI TAB Gıda, Dünya kenti Safranbolu’da ilk restoranını hizmete aldı. […]

Ünal Grup gıda sektörüne adım attı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 18 Eylül 2019 - 16:36 'de eklendi ve 413 Kez Okundu


1999 yılından bu yana başta Safranbolu olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında farklı iş kollarında gerçekleştirdiği yatırımlar ile istihdama büyük katkı veren Ünal Mühendislik Safranbolu’daki yeni yatırımını gıda sektörü üzerinde gerçekleştirdi.
İşadamı Mehmet Oğuz Baykan’ın Franchisliğini yaptığını ve Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri işletmecisi TFI TAB Gıda, Dünya kenti Safranbolu’da ilk restoranını hizmete aldı.
Safranbolu’nun köklü firması Ünal Mühendislik tarafından yapımı tamamlanarak hizmete geçen Ünal Ofis Center’da yatırımcı Mehmet Oğuz Baykan tarafından hizmete açılan Burger King, siyaset ve iş dünyası ile çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.
TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan’ın da hazır bulunduğu açılışa, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu TSO Başkanı Ali Sami Acar, TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, AK parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Karabük Deftardarı Osman Koçaş ile kurum müdürleri, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.
İşadamı Mehmet Oğuz Baykan, Türkiye’de oluşturduğu eko sistem,kullandığı yüzde yüz yerli; et, ekmek ve patates ile ülkemizin dört bir yanındaki tesisleri ve restoranlarıyla hizmet veren Burger King’i Safranbolu  ile buluşturmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını söyledi.
Baykan, “1999 yılında Dünya Miras Kenti Safranbolu’da başlattığımız hizmet kervanımız başta Safranbolu olmak üzere ülkemizin dört bir yanında önemli projelere imza atarak devam etmiştir. Ülkemizin dört bir yanındaki projelerle istihdam alanında önemli görevler üstlendik. Bugün açılışını yaptığımız restoran ile Safranbolu’da 35 kişilik personel sayısı ile istihdam alanında katkılar sağlamaya devam ediyoruz. Dünya Miras Kenti Safranbolu’da başlayan ticari hayatımızı dünya markası Burger King’i Safranbolu’ya getirerek taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, dünya markasını Safranbolu’ya kazandırdıkları ile işadamı Mehmet Oğuz Baykan’a ve şirket çalışanlarına teşekkür etti.

YORUMLAR


    0 YORUM