ULVİ BAŞKANIN MUTLU GÜNÜ

Öz-Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören ve Türkan Üngören çiftinin biricik kızları Büşra düzenlenen muhteşem düğün ile hayatını Hüseyin Enes Aktar ile birleştirdi. Safranbolu Safir Garden’de gerçekleşen düğüne; Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Öz-Çelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Bayram Altun ve Recep […]

ULVİ BAŞKANIN MUTLU GÜNÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 19 Eylül 2020 - 22:58 'de eklendi ve 2.438 Kez Okundu


Öz-Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören ve Türkan Üngören çiftinin biricik kızları Büşra düzenlenen muhteşem düğün ile hayatını Hüseyin Enes Aktar ile birleştirdi.

Safranbolu Safir Garden’de gerçekleşen düğüne; Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Öz-Çelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Bayram Altun ve Recep Akyel, Öz-Çelik İş Sendikası şube yöneticileri ve temsilcileri başta olmak üzere, iş, siyaset ve cemiyet hayatından seçkin bir davetli topluluğu ve ailelerin sevenleri katıldı.

Türkan-Ulvi Üngören ve Kadife-Cevdet Aktar çiftinin konuklarını karşılaması ve tebrikleri kabul etmesiyle başlayan düğün, Büşra-Hüseyin çiftinin düğün danslarıyla devam etti.

Kıyılan nikâhta gelin Büşra’nın şahitliğini amcası ve Karabük Belediyesi eski İtfaiye Müdürü Yaşar Rauf Üngören yaparken, damat Hüseyin’in şahitliğini ise Hasan Aktar yaptı.

Büşra- Hüseyin Enes çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

YORUMLAR


    0 YORUM