TÜM YOLLAR AYNI ŞAHISA ÇIKIYOR!

Karabük İl Genel Meclisi ve Özel İdaresi bu şehrin gündeminden hiçbir zaman düşmedi. Cumhuriyet tarihinde kırsal kesime en büyük hizmetleri yapan kurum ne yazık ki hep skandallarla gündeme geldi! İl Genel Meclisleri ve Özel İdareler, Sayın Cumhurbaşkanının başbakanlığı döneminde başlattığı KÖYDES projeleriyle bir anda yıldız oldu. Çünkü stabilize yola hasret köyler su ile, kanalizasyonla buluştu. […]

TÜM YOLLAR AYNI ŞAHISA ÇIKIYOR!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 15 Aralık 2020 - 22:37 'de eklendi ve 276 Kez Okundu


Karabük İl Genel Meclisi ve Özel İdaresi bu şehrin gündeminden hiçbir zaman düşmedi. Cumhuriyet tarihinde kırsal kesime en büyük hizmetleri yapan kurum ne yazık ki hep skandallarla gündeme geldi!

İl Genel Meclisleri ve Özel İdareler, Sayın Cumhurbaşkanının başbakanlığı döneminde başlattığı KÖYDES projeleriyle bir anda yıldız oldu. Çünkü stabilize yola hasret köyler su ile, kanalizasyonla buluştu.

Sonrası mı?

Kırsalın dertleri bitince arkadaşlar kendi dertlerine çözüm aramaya başladılar!

Bir takım İl Genel Meclis Üyelerinin referansıyla Genel Sekreter yapılanlar FETÖ imamı çıktı..!

FETÖ’nün arkasından ikinci bir senaryo devreye girdi, partide üstlenilen görevler devlete kendini atmak için basamak kabul edildi!

KAYMAKAM ENİŞTESİ FETÖ’DEN İHRAÇ EDİLEN DİKİŞ-NAKIŞ MEZUNU, KARABÜK ÖZEL İDARESİ’NDE İNŞAAT TEKNİKERİ OLARAK GÖREV YAPTI.

ERZURUM OLTU’DA, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLUP, KARABÜK’TE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLEN ŞAHIS ÖZEL İDARE’DE MİMAR OLDU..!

SON OLARAK DA; İDDİLARA GÖRE BİR AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZEL İDARE’DE İŞE BAŞLATILDI…!

Hak’tan, hukuktan dem vuran, seçimler öncesinde sosyal medyada Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin ne sahtekarlığını, ne yalancılığını, ne de düzenbazlığını bırakmayan İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım; buyur bunlara cevap ver..! ( Karabük Belediye Başkan Vekili Ahmet Arslan’ın seçimler öncesinde yaptığı paylaşımın altına yaptığın yorumu hatırla….!)

Bu şahısları neye göre, kime göre işe aldınız?

Hangi kriteri uyguladınız?

Ayrıca; “ Yeter ki beni İl Genel Meclisi Başkanı seçin, ben kazandığım paranın yarısını partiye vereceğim” dediniz mi?

Bunu dediğinizi çok iyi biliyorum. Hatta ötesi de var..!

Ne mi?

Sana dediler ki, “Bari yarısını vermiyorsun, 2 bin lirasını ver…!”

Ve hatta sen bir şey daha söyledin; “ Ben 1 dönem daha yapacağım ve bir daha aday olmayacağım…!”

Kıymetli Karabüklüler,

En çok da yaklaşık % 65’i Ak Parti’ye oy veren bu şehrin fedakâr ve vefakâr insanları; ülke, şehir ve parti sevdanızı daha ne kadar kullandıracak sınız?

Adıyaman Vekili Veteriner Hekim KARDEMİR Yönetim Kurulu Üyesi olacak,

Malatya Milletvekili İETT Yöneticisi KARDEMİR’de Yönetim Kurulu Başkanı olacak,

Oltu Belediye Başkan Aday Adayı Karabük Özel İdaresi’nde işe başlayacak,

En sonda;  patronu solda, kendisi sağda dem vuran şahsın biri iş başı yapacak, bizde buna sessiz kalacağız öyle mi?

Bu şehrin gençleri adına adalet istiyorum, hukuk istiyorum..!

Sayın İçişleri Bakanının konuşmasını; “Ağzınıza sağlık” şeklinde paylaşanlardan aynı hassasiyeti bu ülkenin gençleri içinde bekliyorum..!

 

 

YORUMLAR


    1 YORUM

    • KARABÜKLÜ 16 Aralık 2020

      BULUNDUKLARI MEVKİİ VE MAKAMLARI ŞAHSİ ÇIKARLARI İÇİN KULLANANLARA YAZIKLAR OLSUN!! SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ SAYESİNDE GELDİKLERİ HATTA İŞGAL ETTİKLERİ MAKAMLARI KENDİ SAYELERİNDE KAZANDIKLARINI ZANNEDEN.. HATTA BU MAKAMLARI BABASINDAN KALDI ZANNEDEN KİFAYETSİZ MUHTERİSLER HAK YİYORSUNUZ HAK... KUL HAKKI....SİZ BİLMEZ MİSİNİZ SIRAT VAR... SİZ BİLMEZ MİSİNİZ MAHKEME-İ KÜBRA VAR... SİZ YÜCE RABBİMİZİN "KUL HAKKI HARİÇ HER ŞEYİ AFFEDERİM " DEDİĞİNİ DUYMADINIZ MI ? TEKRAR SÖYLÜYORUM YAZIKLAR OLSUN SİZE YAZIKLAR OLSUN......

      Cevapla