TÜDEMSAŞ heyeti KARDEMİR’de

Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. (TÜDEMSAŞ) Yönetim Kurulu Başkanvekili Mehmet Başoğlu beraberinde Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Demir ile birlikte KARDEMİR’i ziyaret etti.  Başoğlu ve Demir KARDEMİR Genel Müdürü Dr. Hüseyin Soykan’ı makamında ziyaret ederek, şirketin çalışmaları ve yeni projeleri hakkında bilgiler aldı. Ziyarette, ayrıca KARDEMİR tarafından üretilen demiryolu tekerinin TÜDEMSAŞ tarafından kullanılmasına yönelik çalışmalar değerlendirildi. […]

TÜDEMSAŞ heyeti KARDEMİR’de
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 07 Nisan 2019 - 18:14 'de eklendi ve 274 Kez Okundu


Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. (TÜDEMSAŞ) Yönetim Kurulu Başkanvekili Mehmet Başoğlu beraberinde Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Demir ile birlikte KARDEMİR’i ziyaret etti. 
Başoğlu ve Demir KARDEMİR Genel Müdürü Dr. Hüseyin Soykan’ı makamında ziyaret ederek, şirketin çalışmaları ve yeni projeleri hakkında bilgiler aldı. Ziyarette, ayrıca KARDEMİR tarafından üretilen demiryolu tekerinin TÜDEMSAŞ tarafından kullanılmasına yönelik çalışmalar değerlendirildi. TÜDEMSAŞ yetkilileri, üretim tesislerini de gezerek incelemelerde bulunduktan sonra Karabük’ten ayrıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM