Tarım İl Müdürü görevden alındı

Sinop Tarım ve Orman İl Müdürü Erol Saraçoğulları, görevinden alındı. Geçen Eylül ayında Sinop Tarım ve Orman İl Müdürlüğü binasının arkasında bulunan yamaçtaki ağaçları ‘bakım yapıldığı’ iddiasıyla kestiren Sinop Tarım ve Orman İl Müdürü Erol Saraçoğulları, çevreciler tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Olayın yaşanmasının ardından Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan kararname ile, Sinop Tarım ve Orman İl Müdürü Erol […]

Tarım İl Müdürü görevden alındı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 07 Kasım 2019 - 19:51 'de eklendi ve 258 Kez Okundu


Sinop Tarım ve Orman İl Müdürü Erol Saraçoğulları, görevinden alındı.
Geçen Eylül ayında Sinop Tarım ve Orman İl Müdürlüğü binasının arkasında bulunan yamaçtaki ağaçları ‘bakım yapıldığı’ iddiasıyla kestiren Sinop Tarım ve Orman İl Müdürü Erol Saraçoğulları, çevreciler tarafından tepkiyle karşılanmıştı.
Olayın yaşanmasının ardından Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan kararname ile, Sinop Tarım ve Orman İl Müdürü Erol Saraçoğulları görevinden alındı. Söz konusu kararnamede “3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Sinop İl Tarım ve Orman Müdürü Erol Saraçoğulları görevden alınmıştır” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR


    0 YORUM