Tarihi iskele bölgesi yeniden düzenleniyor

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Yalı’da bulunan tarihi iskelede bölgesinde başlattığı düzenleme çalışmalarını inceledi.  Belediye Başkanı Cemal Akın, Başkan Yardımcıları Necmi Balık, Ahmet Kömeç ve daire müdürlerinin katılımı ile Yalı İskelesinde devam eden çalışmalarda incelemelerde bulundu. Başkan Akın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bartın’ımızın tarihine ışık tutan bölgelerimizden olan Yalı İskele bölgemizde düzenleme çalışması başlattık. Gazhane […]

Tarihi iskele bölgesi yeniden düzenleniyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 19 Mayıs 2019 - 2:52 'de eklendi ve 287 Kez Okundu


Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Yalı’da bulunan tarihi iskelede bölgesinde başlattığı düzenleme çalışmalarını inceledi. 
Belediye Başkanı Cemal Akın, Başkan Yardımcıları Necmi Balık, Ahmet Kömeç ve daire müdürlerinin katılımı ile Yalı İskelesinde devam eden çalışmalarda incelemelerde bulundu. Başkan Akın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bartın’ımızın tarihine ışık tutan bölgelerimizden olan Yalı İskele bölgemizde düzenleme çalışması başlattık. Gazhane Parkı ile Yalı Sevgi Parkı arasında kalan bu bölgemizi tarihi dokuya uygun olarak düzenleme çalışması başlattık. Şimdiden şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM