Tam Aydın’lık Ovacık için startı verdiler

Ak Parti Ovacık Belediye Başkan Adayı Yakup Narter, İl Genel Meclisi Adayları Ahmet Tam ve Halil Aydın seçim startını verdi. Belediye Başkanı Zafer Küpler, İlçe Başkanı Ahmet Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Muharrem Öter, Belediye Başkan Adayı Yakup Narter, İl Genel Meclis Adayları Ahmet Tam ve Halil Aydın’dan oluşan Ak Parti heyeti, seçim çalışmaları kapsamında […]

Tam Aydın’lık Ovacık için startı verdiler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 25 Şubat 2019 - 17:18 'de eklendi ve 758 Kez Okundu


Ak Parti Ovacık Belediye Başkan Adayı Yakup Narter, İl Genel Meclisi Adayları Ahmet Tam ve Halil Aydın seçim startını verdi.

Belediye Başkanı Zafer Küpler, İlçe Başkanı Ahmet Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Muharrem Öter, Belediye Başkan Adayı Yakup Narter, İl Genel Meclis Adayları Ahmet Tam ve Halil Aydın’dan oluşan Ak Parti heyeti, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Kaymakam Mehmet Zahid Doğu’yu ziyaret etti, ardından hükümet konağında görev yapan kamu çalışanlarıyla bir araya gelip, ilçe esnafını ziyaret etti.

15 yıllık dönem içerisinde Ovacık’a tarihinde görülmemiş hizmetler yapıldığına dikkat çeken İl Genel Meclisi Adayları Ahmet Tam ve Halil Aydın; ” Şimdiye kadar görev yapan arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışı, inşallah bizde kendilerinden aldığımız bayrağı daha da ileriye taşıyacağız. Sayın Büyüğümüzün önderliğinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2019 yılında ilçe genelinde 20 km yeni asfalt yapacağız. Bunun dışında mevcut yollarımızda bakım ve onarım çalışmaları devam edecek. Ayrıca yine ihtiyaç duyulan köylerimizde 12 bin metrekare parke döşeme işlemi yapılacak. Köylerimize nakdi yardımları sürdüreceğiz. En önemlisi de Sayın Büyüğümüzün katkılarıyla hayata geçen Hatipoğlu Göletini yalnızca sulama için kullanmayacak, çevresinde yapacağımız yürüyüş parkurları ve piknik alanları ile bölgeyi turizm açısından da bir cazibe merkezi haline getireceğiz” şeklinde görüş beyan ettiler.

YORUMLAR


    0 YORUM