Sorumlusu kim ya da kimler olacak!

Yapımı Devlet Demiryolları tarafından gerçekleştirilen ve şehrin merkezine adeta hançer gibi saplanan ucube üst geçit adeta ölüm saçıyor. Güven Kavşağı’ndan Zonguldak Caddesine uzanan ve çift yönlü trafik akışının yaşandığı üst geçit hemen hergün yüzlerce kez ölümü çağırıyor. Bir taraftan çift yönlü araç trafiği akışının sağlandığı üst geçitte, diğer taraftan ise yayalar geçiş yapıyor. Üst geçit […]

Sorumlusu kim ya da kimler olacak!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 14 Haziran 2019 - 17:04 'de eklendi ve 229 Kez Okundu


Yapımı Devlet Demiryolları tarafından gerçekleştirilen ve şehrin merkezine adeta hançer gibi saplanan ucube üst geçit adeta ölüm saçıyor.

Güven Kavşağı’ndan Zonguldak Caddesine uzanan ve çift yönlü trafik akışının yaşandığı üst geçit hemen hergün yüzlerce kez ölümü çağırıyor.

Bir taraftan çift yönlü araç trafiği akışının sağlandığı üst geçitte, diğer taraftan ise yayalar geçiş yapıyor. Üst geçit üzerindeki yaya kaldırımlarında iki insan yan yana geçemezken, vatandaşlar çareyi araç yolunun ortasından yürümekte buluyor.

Karabük halkı adına soruyoruz;

Bu ucube üst geçit projesini kim yaptı?

Her anı ölüm saçan bu projeye kim ya da kimler onay verdi?

Buradan her gün çocuk yaşlı, kadın erkek binlerce insan yaya olarak geçiyor. Bebekli anneler çocuk aracıyla yolun ortasından gidiyor, yaşlılar yol boyunca yürüyor. Allah korusun, yarın bir kaza meydana gelirse ve herhangi bir can kaybı olursa kim ya da kimler bunun sorumlusu olacak?

Bu ülkede insan hayatı bu kadar ucuz mu?

YORUMLAR


    0 YORUM