SONUNDA YAKALANDI

Kastamonu’da 11 suçtan hakkında yakalama kararı bulunan ve 3 yıldır aranan şahıs, jandarma ekiplerince yakalanarak cezaevine gönderildi. Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığınca kasten öldürme, yaralama, ruhsatsız silah taşıma gibi 11 suçtan hakkında yakalama kararı bulunan ve 3 yıldır aranan 41 yaşındaki T.Ö.’nün yakalanması için özel ekip oluşturuldu. Ekibin çalışması sonucu T.Ö., Bostan köyü […]

SONUNDA YAKALANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 23 Temmuz 2020 - 16:01 'de eklendi ve 411 Kez Okundu


Kastamonu’da 11 suçtan hakkında yakalama kararı bulunan ve 3 yıldır aranan şahıs, jandarma ekiplerince yakalanarak cezaevine gönderildi.
Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığınca kasten öldürme, yaralama, ruhsatsız silah taşıma gibi 11 suçtan hakkında yakalama kararı bulunan ve 3 yıldır aranan 41 yaşındaki T.Ö.’nün yakalanması için özel ekip oluşturuldu. Ekibin çalışması sonucu T.Ö., Bostan köyü Diphan mevkisinde saklandığı evde yakalanarak gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen T.Ö., çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

YORUMLAR


    0 YORUM