Sizinle her türlü oynuyor…!

Evet, Yunus sizinle oynuyor beyler..! Hem de öyle böyle oynamıyor, sizinle her türlü t.. şak geçiyor…! Önce, bazı Cumhur İttifakı yöneticilerinin “Ondan bize yönetici mi olur, ondan büyük FETÖ’cü mü var?” dediği adamı meydana sürüyor, sonra da, ittifakın diğer bloğunun yönetici adayı olarak verdiği adamı 1000 liraya satın alıyor ve “Eller yukarı…” diyor Peki, bu […]

Sizinle her türlü oynuyor…!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 07 Ocak 2020 - 5:00 'de eklendi ve 308 Kez Okundu


Evet, Yunus sizinle oynuyor beyler..!

Hem de öyle böyle oynamıyor, sizinle her türlü t.. şak geçiyor…!

Önce, bazı Cumhur İttifakı yöneticilerinin “Ondan bize yönetici mi olur, ondan büyük FETÖ’cü mü var?” dediği adamı meydana sürüyor, sonra da, ittifakın diğer bloğunun yönetici adayı olarak verdiği adamı 1000 liraya satın alıyor ve “Eller yukarı…” diyor

Peki, bu kadar mı?

Tabi ki hayır..!

Koltuğa otururken Recep Akyel’e ‘KRAL’ diyor, daha sonra onun bir arkasındakine Kayseri şivesiyle; “Gardaş o kim la, onu birlikte yiyecez, seni Angaraya getirecem” diyor…!

Buraya kadar tamam da,  lakin bizim açımızdan ondan sonra bir problem var;

Her şeyden önce biz herhangi bir Karabüklünün yenilmesini asla kabul etmeyiz. Şayet bu bizim sevmediğimiz, hatta nefret ettiğimiz bir Karabüklü olsa da bu olmaz…!

Hiç uzatmayacağım, evelemeyeceğim, gevelemeyeceğim;

Bir sürü insan bize geldi ve dede ki; “O yalan söylüyor, bu iftira atıyor…”

Hatta bize gelip şunu dediler; “ Öyle yalanlar söylüyor ki, bizi de açığa düşürüyor…!”

Dediniz mi?

İsterseniz demedik deyin..!

Herkes biz bir şey söyledi, lakin biz birilerinin dediklerine ikna olduk.

Ama o ikna olduklarımız asla; dün ‘şerefsiz’ dediklerine bugün kardeş, ya da bir akşam önce bize “Genel Merkeze Karabük’ten 2 kişi gideceğiz” deyip, ertesi gün; “ Başkan seninle görüşmek istiyor diyenler değil..!

Ayrıca, kimse bizi şahsi ya da cemiyetsel anlamda kullanamaz..! Hem bizden randevu yardımı isteyeceksiniz, hem de randevu alınınca dönüp bir teşekkür bile etmeyeceksiniz.

O zaman size derler ki, “O zaman bundan sonraki listelere kendiniz girin ve bundan sonraki randevuları da kendiniz alın…!”

 

YORUMLAR


    0 YORUM