Siyasette Safranbolu farkı

Dünya Miras Kenti Safranbolu’nun siyasetçileri her ortamda farklarını ortaya koymaya devam ediyor. 31 Mart Yerel seçimleri öncesinde adaylar arasında yaşanan sahnelerle ülke siyasetinde gündeme oturan Safranbolu, bu bayramda farkını fark ettirdi. Safranbolu, 31 Mart yerel Seçimleri öncesinde iki kadın aday, CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse ve MHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Fatma Danışman’ın […]

Siyasette Safranbolu farkı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 12 Ağustos 2019 - 21:58 'de eklendi ve 310 Kez Okundu


Dünya Miras Kenti Safranbolu’nun siyasetçileri her ortamda farklarını ortaya koymaya devam ediyor. 31 Mart Yerel seçimleri öncesinde adaylar arasında yaşanan sahnelerle ülke siyasetinde gündeme oturan Safranbolu, bu bayramda farkını fark ettirdi.

Safranbolu, 31 Mart yerel Seçimleri öncesinde iki kadın aday, CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse ve MHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Fatma Danışman’ın objektiflere yansıyan sıcak kareleri ile gündeme otururken, bu sahnenin bir farklı karesi de bugün objektiflere yansıdı. CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, MHP İlçe Teşkilatının düzenlediği bayramlaşma törenine katılarak bayramlarını kutladı.

MHP Safranbolu İlçe Başkanı Celal Tokatlı;” Kendilerine şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyor, bayramlarını tebrik ediyorum” şeklinde konuşurken, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise; “ Öncelikle hepinizin bayramını kutluyorum. Dini bayramlar yardımlaşmanın ve paylaşmanın dorukta olduğu müstesna günler. Hepimize, huzur içinde, barış içinde, kardeşlik içerisinde bayramlar geçirmeyi temenni ediyorum, bana söz hakkı verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum, Safranbolu ve Karabük için birlik olmak gerektiğini tekrarlayarak tüm hemşehrilerimizin bayramlarını kutluyorum” cümleleriyle duygularını paylaştı.

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ise duygularını; “ Sizleri ziyaret edip bayramlarınızı kutlamak istedik, dini bayramlar dargınlıkların, küskünlüklerin son bulduğu müstesna günler, gerçi bizim dargınlığımız ya da küskünlüğümüz yok, biz hepimiz arkadaşız, dostuz. CHP İl Başkanı olarak, başta Sayın Belediye Başkanımız olmak üzere, başkanlarımızın nezdinde tüm teşkilatınızın bayramlarını kutluyorum” cümleleriyle dile getirdi.

Yaşanan bu sahneler “Safranbolu farkı” olarak tanımlanırken, diğer siyasetçilere de örnek olması temennilerinde bulunuldu.

YORUMLAR


    0 YORUM