Siyaset dünyasına örnek tablo

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse bir araya geldi. Gerçekleştirilen görüşmede, iki belediyenin ortak yapacağı çalışmalar ele alındı. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Bakkal, Belediye Meclis Üyesi Kemal Akgül ve İmar ve Şehircilik Müdürü Başak Dökmeci ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye bir iş ziyareti […]

Siyaset dünyasına örnek tablo
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 02 Aralık 2019 - 13:57 'de eklendi ve 601 Kez Okundu


Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse bir araya geldi. Gerçekleştirilen görüşmede, iki belediyenin ortak yapacağı çalışmalar ele alındı.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Bakkal, Belediye Meclis Üyesi Kemal Akgül ve İmar ve Şehircilik Müdürü Başak Dökmeci ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye bir iş ziyareti gerçekleştirdi.

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürü İrfan İnal’ın da yer aldığı görüşmede, Kanyonpark ve Katı Atık Bertaraf Tesisi başta olmak üzere, iki belediyenin ortak yapabileceği projeler ele alındı.

 “Karabük-Safranbolu ayrımımız olamaz”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili çalışma ile ilgili olarak; “ Hemşehrilerimizinde yakından bildiği üzere hizmetlerle ilgili siyaset ya da bölge ayrımımız olmaz. Bizim için Karabük neyse Safranbolu ve diğer ilçelerimizde aynı. Yaptığımız köprü ile Karabük’ümüzle Safranbolu’muzu birleştirdik, yapılacak çalışmalarda da elimizden gelen desteği veririz. Belediye Meclisimizin değerli üyelerinin vereceği kararın ardından bakanlıktan da gerekli izinleri alarak Kanyonpark projemizi genişletecek, Karabük ve Safranbolu başta olmak üzere, tüm bölgenin buluşma noktası olacak biz cazibe merkezi haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

“Kendileri bizim için bir şans”

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise Başkan Vergili’ye teşekkür ederken;” Kendisi bizim için bir şans, hem birlikte çalışmalar yapma imkânı buluyoruz, hem de kendisinin engin deneyimlerinden faydalanıyoruz. Ortak paydamız Karabük ve Safranbolu, seçimler geride kaldı, şimdi hizmet zamanı, Sayın Başkanımıza şehrimize gösterdiği ilgi ve verdikleri desteklerden dolayı hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum, inşallah birlikte çok güzel işlere imza atacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM