Sıra KARDEMİR’de mi..!

Bugün gerçekleşen KARDEMİR A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısında verilen önerge ile yapılan seçim sonucunda Mustafa Yolbulan Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. KARDEMİR A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı bugün gerçekleşti. 15 gün sonraki yönetim kurulunda gündeme gelmesi beklenen başkanlık seçimi verilen önerge ile bugün gerçekleşirken mevcut Yönetim Kurulu başkanı Kamil Güleç aday olmadı. Mustafa Yolbulan ve Hüseyin Çağrı Güleç’in […]

Sıra KARDEMİR’de mi..!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 04 Kasım 2019 - 16:26 'de eklendi ve 450 Kez Okundu


Bugün gerçekleşen KARDEMİR A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısında verilen önerge ile yapılan seçim sonucunda Mustafa Yolbulan Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

KARDEMİR A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı bugün gerçekleşti. 15 gün sonraki yönetim kurulunda gündeme gelmesi beklenen başkanlık seçimi verilen önerge ile bugün gerçekleşirken mevcut Yönetim Kurulu başkanı Kamil Güleç aday olmadı.

Mustafa Yolbulan ve Hüseyin Çağrı Güleç’in yarıştığı seçimlerde Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Faruk Öz, Mehmet Erdoğan ve Bülent Gedikli Yolbulan’ı desteklerken, Osman kahveci Güleç lehine oy kullandı.

Yaklaşık 3 yıl önce gerçekleşen seçimlerde Kamil Güleç tarafından teklif edilen Yönetim Kurulu Başkanlığını kabul etmeyen ve kayınbiraderi Talat Yılmaz’ın başkan olmasını isteyen Yolbulan’ın bu sefer kendi aday olması dikkatlerden kaçmazken, hükümet tarafından atanan 3 Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesinin U dönüşleri ise manidar bulundu.

Mustafa Yolbulan’ın Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmesi; “Karabükspor’u küme düşürdü ve ekonomik olarak batırdı, inşaallah sıra KARDEMİR’e gelmemiştir” yorumlarına neden oldu.

YORUMLAR


    0 YORUM