Senin yaptığını Wikipedia bile yapmaz!

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın her gün yeni bir skandalı ortaya çıkıyor. Meğer Uysal, hükümetin Türkiye’de erişimini engellediği Wikipedia’ya ya göre Cumhurbaşkanı erdoğan’a karşı düzenlenen Cumhuriyet Mitinglerine de katılmış! Türkiye Cumhuriyeti tarafından erişimi engellenen Wikipedia’ya da Cumhuriyet Mitingleri, “2007 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan veya başka bir […]

Senin yaptığını Wikipedia bile yapmaz!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 23 Aralık 2018 - 3:20 'de eklendi ve 635 Kez Okundu


AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın her gün yeni bir skandalı ortaya çıkıyor. Meğer Uysal, hükümetin Türkiye’de erişimini engellediği Wikipedia’ya ya göre Cumhurbaşkanı erdoğan’a karşı düzenlenen Cumhuriyet Mitinglerine de katılmış!
Türkiye Cumhuriyeti tarafından erişimi engellenen Wikipedia’ya da Cumhuriyet Mitingleri, “2007 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan veya başka bir Millî Görüş kökenli siyasetçinin olası cumhurbaşkanı adaylığına karşı düzenlenen mitingler. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde, 2007 yılının Nisan ve Mayıs aylarında yapılan mitinglerin duyurulmasında “cumhuriyetine sahip çık” mesajı kullanıldı” şeklinde tanımlanıyor.

Buraya kadar normal, ancak bu mitinglere katılan bir isim var ki, “Yok artık” dedirten cinsten! O isim Ak Parti tarafından önce rektör, sonra vekil, ardından ise Karabük Belediye Başkan Adayı gösterilen Prof. Dr. Burhanettin Uysal.

Konuyla ilgili bilgisi olan birçok isim ise bu durumu normal karşılıyor ve “Neden şaşırdınız ki, Adil Öksüz’ün kardeşini üniversiteye alan, 1 Kasım Seçimleri öncesi Ak Parti listelerinin açıklanmasına 3 gün kalasıya kadar otel lobilerinde MHP ile pazarlık yapan, Rotary Kulübüne kreş, Diyanet’e de cami yaptıracak kadar geniş yelpazeli olan bir adam Cumhuriyet Mitinglerine gitmiş çok mu? ” şeklinde tepkilerini dile getiriyor
O zaman soralım; madem bu mitingler Reise, Ak Parti’ye ve Milli Görüşe karşı yapıldı, o zaman Reisçiler, Ak partililer ve Milli Görüşçülerin elleri, bu mitinglere katılanlara oy vermeye nasıl gidecek?
Not: Birileri size “Ben gitmedim” diyebilir, o zaman önce fotonun altındaki tarihe bakın, sonra da google “2007 Cumhuriyet Mitingleri” yazın ve çıkan tarihi karşılaştırın…!

YORUMLAR


    0 YORUM