SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM…!

Devlet desteği ve postmodern darbeyle indirilen sözde hükümet yanlısı yönetimin, şirkete ekonomik darbenin yanında ne tür sosyal darbeler yaptığı da kısa sürede ortaya çıkmaya başladı. Başta şirket camiası olmak üzere tüm Karabük bu skandalla çalkalanıyor! Hazırlatılan düzmece raporlarla ve liyakatten daha ziyade; tarikat ve cemaat ilişkileriyle gündeme getirilen sözde bilimsel raporlarla yapılan operasyonlar yalnızca bu […]

SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM…!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 07 Kasım 2020 - 1:02 'de eklendi ve 2.374 Kez Okundu


Devlet desteği ve postmodern darbeyle indirilen sözde hükümet yanlısı yönetimin, şirkete ekonomik darbenin yanında ne tür sosyal darbeler yaptığı da kısa sürede ortaya çıkmaya başladı. Başta şirket camiası olmak üzere tüm Karabük bu skandalla çalkalanıyor!

Hazırlatılan düzmece raporlarla ve liyakatten daha ziyade; tarikat ve cemaat ilişkileriyle gündeme getirilen sözde bilimsel raporlarla yapılan operasyonlar yalnızca bu şirketin ve bu şehrin yetiştirdiği insanları tasfiye etmemiş, bunun yanında bu operasyonlar sonucunda şirketin son derece kritik yerlerine gelen liyakatsiz ve ahlaksız isimler şehrin ve şirketin de ahlakını bozmuş!

İddialara göre, iktidar kisvesinin arkasına sığınarak rüyasında görmeyeceği bir yere getirilen şahsın biri, hem şirketi hammaddesiz bırakarak yüz milyonlarca lira zarara uğratmış, hem de yaşadığı gönül ilişkisiyle şirket ahlakının büyük bir dejenerasyona uğramasına neden olmuş! Olayın doğru olduğunu bilen sayın büyüklerde kendilerine hizmet eden beslemeyi mağdur etmemek adına müstakbel gelinlerini başka bir birime göndermekle yetinmiş..!

Kimse bize “Bu şirket hangi şirket?” diye sormasın, çünkü sağır sultan bile biliyor. Ayrıca; “Bunlar kim diye?” de sormasın, çünkü Metin Şentürk bile görüyor..!

Şayet birileri; bu işletmede bir şeylerin değiştiğini ispatlamak istiyorsa; “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyebiliyorsa, önce ahlaktan başlasın…!

Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın “Selvi Boylum Al Yazmalım” Filmini çok severim….!

Şenala gülüm Şenala…!

YORUMLAR


    0 YORUM