“Şehrimiz Karabük” ders kitabı yazılıyor

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanacak oan “Şehrimiz Karabük” dersi kitabı çalışmaları devam ediyor. Öğrencilerin şehir, kültür ve medeniyet ilişkisi çerçevesinde kendi şehrini tanımlayabilmesi ve konumlayabilmesinin yanı sıra ülkesini tanıması ve ülkesinin kadim medeniyetiyle bağlantısını kurması amacıyla okutulması planlanan “Şehrimiz Karabük” dersi öğretim materyali hazırlanması için İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyonun çalışmaları sürüyor. […]

“Şehrimiz Karabük” ders kitabı yazılıyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 05 Eylül 2019 - 18:35 'de eklendi ve 323 Kez Okundu


Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanacak oan “Şehrimiz Karabük” dersi kitabı çalışmaları devam ediyor.
Öğrencilerin şehir, kültür ve medeniyet ilişkisi çerçevesinde kendi şehrini tanımlayabilmesi ve konumlayabilmesinin yanı sıra ülkesini tanıması ve ülkesinin kadim medeniyetiyle bağlantısını kurması amacıyla okutulması planlanan “Şehrimiz Karabük” dersi öğretim materyali hazırlanması için İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyonun çalışmaları sürüyor.
Komisyonda görevli öğretmenleri ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu komisyon üyelerinden çalışmalar hakkında bilgi alarak öğretmenlere başarılar diledi.

YORUMLAR


    0 YORUM