Şampiyon madalyasını boksun hamisine getirdi

İspanya’nın başkenti Madrid’te düzenlenen Büyük Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda şampiyon olan Karabüklü Milli Boksör Elif Güneri, Antrenörleri Baykan Arslan ve Merve Özge Arslan ile birlikte Karabük boks camiasının  hamisi, Çelikoğlu D.Ç. Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Remzi Özçelik’i ziyaret etti. Antrenör Baykan Arslan, başta Avrupa Şampiyonu Elif Güneri olmak üzere, Karabük’te boks takımının […]

Şampiyon madalyasını boksun hamisine getirdi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 05 Eylül 2019 - 19:22 'de eklendi ve 534 Kez Okundu


İspanya’nın başkenti Madrid’te düzenlenen Büyük Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda şampiyon olan Karabüklü Milli Boksör Elif Güneri, Antrenörleri Baykan Arslan ve Merve Özge Arslan ile birlikte Karabük boks camiasının  hamisi, Çelikoğlu D.Ç. Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Remzi Özçelik’i ziyaret etti.
Antrenör Baykan Arslan, başta Avrupa Şampiyonu Elif Güneri olmak üzere, Karabük’te boks takımının ayakta durması ve yeni sporcular yetiştirilmesi doğrultusunda yapaılan çalışmalarda hiçbir zaman maddi manevi desteğini esirgemeyen işadamı Remzi Özçelik’e teşekkür etti.
Antrenör Baykan Arslan, “Boks sporunu yakından takip eden Remzi Özçelik Bey’in oğlu Muhammed’de takımımızda olan sporcumuz. Remzi Özçelik Bey tam bir boks sevdalısı, spor sevdalısı, gençliğe hizmet sevdalısı, bu da bizi çok mutlu ediyor. Şampiyonlarımıza ve sporcularımıza verdiği destek bizim için önemli. Avrupa şampiyonu Karabüklü boksörümüz Elif Güneri’ye de uzun zamandır verdiği desteklerive duaları için teşekkür ediyoruz. Şampiyonumuz Elif Güneri’de Avrupa Şampiyonu olarak İstiklal Marşımızı okuttu. Ben tekrar kendilerine destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.
“Avrupa ve Dünya şampiyonalarında final oynamak, kazanmak her sporcunun hayalidir” diyen Elif Güneri ise, “Bu 2. Avrupa Şampiyonluğum. Çok mutluyum, gururluyum. Remzi amcamıza ziyarete geldik. Ben Remzi amcamıza çok teşekkür ediyorum. Her zaman bize maddi manevi destek oldukları . Karabük’ümüze ve ülkemize şampiyonluğumuz hayırlı olsun” diye konuştu.
Çelikoğlu D.Ç.Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Özçelik, “Baykan Hocamızı ve Elif kızımızı bizi gururlandırdıkları, onurlandırdıkları için tebrik ediyorum. İnşallah 1 ay sonra Rusya’da yapılacak Dünya Boks Şampiyonası’nda da Elif kızımızın daha büyük başarılara imza atmasını temenni ediyorum. İnşallah ben de Rusya’daki Boks Şampiyonasında şampiyonumuza destek olmak için onun yanında Rusya’da olacağım ” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM