SAHİPSİZ MEMLEKETİMİN YENİ SAKİNLERİ YOLDA!

Korona virüs nedeniyle ülkelerinin hava sahasını kapatmasının ardından İstanbul Havalimanı’nda bekleyen aralarında Cezayir, Ürdün ve Tunusluların da bulunduğu bin 500 yolcu otobüslerle Karabük’e gönderiliyor. Korona virüs salgınının yayılmasının ardından uçak seferlerin durdurulması nedeniyle havalimanında kalan, ülkeleri tarafından henüz kabul edilmediği bildirilen yabancı yolcuların terminaldeki bekleyişleri sona erdi. Aralarında Cezayir, Ürdün ve Tunusluların da bulunduğu yabancı uyruklu yolcular […]

SAHİPSİZ MEMLEKETİMİN YENİ SAKİNLERİ YOLDA!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 26 Mart 2020 - 15:47 'de eklendi ve 2.085 Kez Okundu


Korona virüs nedeniyle ülkelerinin hava sahasını kapatmasının ardından İstanbul Havalimanı’nda bekleyen aralarında Cezayir, Ürdün ve Tunusluların da bulunduğu bin 500 yolcu otobüslerle Karabük’e gönderiliyor.
Korona virüs salgınının yayılmasının ardından uçak seferlerin durdurulması nedeniyle havalimanında kalan, ülkeleri tarafından henüz kabul edilmediği bildirilen yabancı yolcuların terminaldeki bekleyişleri sona erdi. Aralarında Cezayir, Ürdün ve Tunusluların da bulunduğu yabancı uyruklu yolcular 31 otobüsle Karabük’teki bir yurda gönderildi. Gün içerisinde toplam 70 otobüsün bin 500 yolcuyu Karabük’e götüreceği öğrenildi. Yolcuların Karabük’te bir yurtta karantinaya alınacağı öğrenildi.

YORUMLAR


  2 YORUM

  • Bize Müstehak 26 Mart 2020

   Adamlar baktı, yer elmasının birinin 2 yıldır bu şehirde yapmadığı zulüm, cevirmedigi film kalmadı. Kendine ve yancilarina 100 kayme huzur haltini kapti, belediye baskaniyla 2-3 gazeteci disinda kimseden ses çıkmadı. Hatta çoğuda 2 kemiğe sustu. Gördüler ki şehir sahipsiz ne versen gidiyor. Bunlara bin değil 10 bin adam versek gıkları çıkmaz. Belki aklı yer elması bile vermiş olabilir. Milletvekili ve parti il ilçe başkanları mı? Boşver hepsi tikirinin peşinde. Sen yaz Şükrü kardeş sen yaz. Sallayan olur. Haklı çiktigima uzgunum ama Mahir abi bile unutuldu gitti. Şehre ve Karabukspora adanmis hayatlar bir bir kayiyor, sorumlular aval aval bakıyor. Sırası gelmişken Karabuksporun halide bu adamların geliş kararını etkilemiş olabilir. Şehrin en büyük ortak değerini bu hale getirenler hala itibar görüyor el kol sallayarak geziyor. Başka yerdede olmaz zaten bu.

   Cevapla

  • uykusuz 26 Mart 2020

   Yatırımlarını cezayire yapan ve Karabükün hakkı olan limanı kimsenin haberi olmadan parselleyen fuat tosyalinin fabrikalarında yada memleketinde misafir etselerdi daha anlamlı olurdu. Bu adam bu şehirden daha güçlü, yakın da uçuruma sürükledikleri fabrikayida ona verirler.

   Cevapla