SAFRANBOLU’DAN ASKERLERİMİZE UZANAN EL

 Safranbolu Belediyesi, askerlik hizmetini yerine getirecek erlere destek olmak için çalışma başlattı. belediyeden yapılan açıklamada, vatani görevlerini yerine getirmek üzere Safranbolu’dan ayrılarak birliklerine teslim olacak gençlere, içinde kişisel bakım seti, banyo seti, cüzdan başta olmak üzere ihtiyaç duyacakları çok sayıda malzemenin bulunduğu bir çanta hediye edileceği belirtildi. Askeri ihtiyaç çantasını teslim almak için belediyenin Kültür […]

SAFRANBOLU’DAN ASKERLERİMİZE UZANAN EL
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 24 Ağustos 2020 - 16:12 'de eklendi ve 387 Kez Okundu


 Safranbolu Belediyesi, askerlik hizmetini yerine getirecek erlere destek olmak için çalışma başlattı.
belediyeden yapılan açıklamada, vatani görevlerini yerine getirmek üzere Safranbolu’dan ayrılarak birliklerine teslim olacak gençlere, içinde kişisel bakım seti, banyo seti, cüzdan başta olmak üzere ihtiyaç duyacakları çok sayıda malzemenin bulunduğu bir çanta hediye edileceği belirtildi.
Askeri ihtiyaç çantasını teslim almak için belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne müracaat edilebilecekleri ifade edilen açıklamada, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin, vedalaşmak üzere makamında ağırlayacağı er adaylarına bir de moral mektubu ileteceği kaydedildi.

YORUMLAR


    0 YORUM