SAFRANBOLU’DA 3 HİLAL TUNÇ’A TESLİM

2017 yılından bu yana Safranbolu İlçe Başkanlığı görevini yürüten Celal Tokatlı işlerinin yoğunluğu nedeniyle bayrağı, partinin genç isimlerinden İl Başkan Yardımcısı Emre Barboros Tunç’a devretti. MHP Safranbolu Teşkilatındaki devir-teslim törenine; İl Başkanı Dr. Âdem Kar, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Yortanpazarı Belediye Başkanı Ali Şık, eski ve yeni ilçe başkanları, […]

SAFRANBOLU’DA 3 HİLAL TUNÇ’A TESLİM
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 17 Şubat 2020 - 23:13 'de eklendi ve 1.182 Kez Okundu


2017 yılından bu yana Safranbolu İlçe Başkanlığı görevini yürüten Celal Tokatlı işlerinin yoğunluğu nedeniyle bayrağı, partinin genç isimlerinden İl Başkan Yardımcısı Emre Barboros Tunç’a devretti.

MHP Safranbolu Teşkilatındaki devir-teslim törenine; İl Başkanı Dr. Âdem Kar, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Yortanpazarı Belediye Başkanı Ali Şık, eski ve yeni ilçe başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve yüzlerce partili katıldı.

Törende ilk sözü alan Celal Tokatlı, 2017 yılından bu yana sürdürdüğü görevi, işlerinin yoğunluğu ve yeterince vakit ayıramadığı gerekçesiyle İl Başkanı Dr. Âdem Kar ve Genel Merkez ile yapılan istişareler neticesinde bırakma kararı aldığını belirtti. Tokatlı; “ Şimdiden emre Barboros Tunç kardeşim ve yönetimine başarılar diliyorum, başta Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere bundan sonra da teşkilatımın emrindeyim” şeklinde konuştu.

MHP’nin yeni İlçe Başkanı Emre Barboros Tunç ise; “ Bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Bizleri bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanımıza, İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Biz bu yola sizlerin desteğiyle devam edeceğimize inanıyoruz, desteklerinize devam ederseniz, bu günkü gibi bizlere sahip çıkarsanız başarılı olacağımıza inanıyoruz. Şahsım ve ekip arkadaşlarım adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, biz bu günden itibaren eksiklerimizi tamamlayıp teşkilatımızı en iyi noktaya taşımaya çalışacağız” cümleleriyle duygularını paylaştı.

MHP İl Başkanı Dr. Âdem Kar ise devir-teslim töreninde yaptığı konuşmada, Celal Tokatlı’nın gerek memur sendikalarında gerekse de ilçe başkanı olduğu dönemde başarılı çalışmalara imza attığını belirtirken; “Kendisi işlerinin yoğunluğu nedeniyle layıkıyla bu göreve vakit ayıramadığını, bayrağı enerjisi yüksek, bu göreve daha fazla vakit ayırabilecek bir arkadaşımıza devredebileceğini söyledi, bizde yaptığımız değerlendirmeler sonucunda Safranbolu’nun güzide evlatlarından Emre Barboros Tunç Beye bu görevi tevdi ettik, şahsına ve yönetimine başarılır diliyorum” cümleleriyle duygularını paylaştı.

Emre Barboros Tunç başkanlığındaki MHP Safranbolu İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu; Muhittin Acar, Mehmet Kanca, Mustafa Murathan Özkan, Hasan Basri Kavsa, Habibe Çakır, Erkan Canözü, Fehmi Ramazanoğlu, Nuri Payal, Serdar Karayılmaz, Fikret Altunay, Bahattin Yıldız, Ezgi Gür Söyleyici, Mustafa Aydın, Levent Tombak, Hakan Artan, Mehmet Kımır, Murat Gerçek, Naci Kalaycı, Burhan Acar, İfaket Terziahmetoğlu, Mustafa Özdemir

YORUMLAR


    0 YORUM