Refik Hoca ana kucağında

Unvanı; Prof. Dr Refik Polat Görevi; Karabük Üniversitesi Rektörü Unvanınız ve göreviniz ne olursa olsun, sonuçta bir evlatsınız ve bir yavrusunuz. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ta durum fotoğrafında bunu en güzel şekilde ortaya koydu, anasının dizine yatıp oğlunu göğsüne aldı ve 3 nesili tek karede birleştirdi. Refik Hocayı bir takım şovmenler sevmez. Çünkü […]

Refik Hoca ana kucağında
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 10 Eylül 2019 - 1:28 'de eklendi ve 3 Kez Okundu


Unvanı; Prof. Dr Refik Polat

Görevi; Karabük Üniversitesi Rektörü

Unvanınız ve göreviniz ne olursa olsun, sonuçta bir evlatsınız ve bir yavrusunuz. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ta durum fotoğrafında bunu en güzel şekilde ortaya koydu, anasının dizine yatıp oğlunu göğsüne aldı ve 3 nesili tek karede birleştirdi.

Refik Hocayı bir takım şovmenler sevmez. Çünkü o, politik hedefleri olmadığı için bir takım yalama tiplere mavi boncuk dağıtmaz, takı toplamak için çocuğunun sünnetini bu şehirde yapmaz. Kısacası, hoca inandığı gibi yaşar ve geçmişten örnekler sergilemediği için pek sevilmez. Lakin biz hocası sever, ona inanır ve güveniriz. Çünkü hoca, olduğu gibi bir adamdır.

Hocamızın annesine  ve oğluna sağlıklı ve uzun ömürler diliyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz. Umarız bu ülkede Refik Polat gibi, vatansever ve milliyetçi bilim insanlarının sayısı her geçen gün artar.

 

YORUMLAR


    0 YORUM