Personelden başkana doğum günü sürprizi

Safranbolu Belediyesi çalışanları, başkanları Elif Köse’ye sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Çalışanların bu jesti karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Başkan Köse duygularına hâkim olamadı. Safranbolu Belediyesi çalışanları ilçenin ilk kadın Belediye Başkanı Elif Köse’ye düzenledikleri sürpriz doğum günü partisi ile duygu dolu anlar yaşattı. Başkan Köse için düzenlenen doğum günü partisine; Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal ve […]

Personelden başkana doğum günü sürprizi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 21 Ağustos 2019 - 16:14 'de eklendi ve 295 Kez Okundu


Safranbolu Belediyesi çalışanları, başkanları Elif Köse’ye sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Çalışanların bu jesti karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Başkan Köse duygularına hâkim olamadı.

Safranbolu Belediyesi çalışanları ilçenin ilk kadın Belediye Başkanı Elif Köse’ye düzenledikleri sürpriz doğum günü partisi ile duygu dolu anlar yaşattı. Başkan Köse için düzenlenen doğum günü partisine; Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal ve Ahmet Şahin başta olmak üzere, belediye kısım müdürleri ve çalışanlar katıldı.

Başkan Köse, başta belediye alışanları olmak üzere doğum gününü kutlayan herkese teşekkür ederken; “İnşallah yeni yaşımızda sizlerle birlikte halkımıza çok güzel hizmetler yaparız. Gösterdiğiniz bu incelik için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız” şeklinde duygularını dile getirdi.

YORUMLAR


    0 YORUM