Özlü’yü duygulandıran ziyaret

65. Hükümetin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce’nin yeni Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye yapılan bir ziyaret, başarılı siyasetçiye duygu dolu anlar yaşattı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ilkokul öğretmenleri Nezahat Kazak ve Cemal Kazak, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İlkokul öğretmenlerini karşısında gören Başkan Özlü, heyecanını gizleyemedi. Öğretmenlerinin ellerinden öpen Özlü, “Eğitim öğretim hayatımın […]

Özlü’yü duygulandıran ziyaret
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 06 Mayıs 2019 - 15:38 'de eklendi ve 284 Kez Okundu


65. Hükümetin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce’nin yeni Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye yapılan bir ziyaret, başarılı siyasetçiye duygu dolu anlar yaşattı.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ilkokul öğretmenleri Nezahat Kazak ve Cemal Kazak, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İlkokul öğretmenlerini karşısında gören Başkan Özlü, heyecanını gizleyemedi. Öğretmenlerinin ellerinden öpen Özlü, “Eğitim öğretim hayatımın temellerini atan ilkokul öğretmenlerim Nezahat Kazak ve Cemal Kazak’ın ziyaretlerinden onur duydum” dedi.
Özlü’nün ilkokul öğretmeni Nezahat Kazak ise “Faruk Bey ilkokulda çok çalışkan ve saygılı bir çocuktu. Kendisi bakan oldu, belediye başkanı oldu. Ancak saygısından ve sevgisinden hiçbir şey kaybetmedi. Kendisiyle gurur duyuyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR


    0 YORUM