Özlü’den Özcan’a iade-i ziyaret

Batı Karadeniz Kalkınma Birliği Başkanı ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, geçtiğimiz ay kendisine nezaket ziyareti bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a iade-i ziyarette bulundu. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette CHP’li Tanju Özcan ve Ak Partili Faruk Özlü, iki şehrin ortak ihtiyaçları ve ortak uygulanabilir projeleri hakkında görüş alışverişi yaptı. Yaklaşık bir saat süren görüşmede, iki […]

Özlü’den Özcan’a iade-i ziyaret
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 20 Eylül 2019 - 19:11 'de eklendi ve 280 Kez Okundu


Batı Karadeniz Kalkınma Birliği Başkanı ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, geçtiğimiz ay kendisine nezaket ziyareti bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a iade-i ziyarette bulundu.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette CHP’li Tanju Özcan ve Ak Partili Faruk Özlü, iki şehrin ortak ihtiyaçları ve ortak uygulanabilir projeleri hakkında görüş alışverişi yaptı. Yaklaşık bir saat süren görüşmede, iki ilin yıllara dayanan ortak geçmişi ve kültürüne dikkat çekilirken, işbirliği mesajları verildi.

İki başkan görüşmenin ardından günün anısına karşılıklı hediye takdiminde bulundu.  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ziyaretinden dolayı teşekkür ettiği Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye Türk Bayrağı takdim etti. Konuk Başkan Faruk Özlü ise Başkan Özcan’a yöresel ürünler sepeti armağan etti.

YORUMLAR


    0 YORUM