“O İSİM BİZİ MUTLU EDER”

TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin’in KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı olması önerisine şehrin değişik kesimlerinden destek yağmaya devam ediyor. Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şube Başkanı Celal Bulut yaptığı açıklamada; “Sayın Mehmet Ali Şahin’in bir ağabey pozisyonunda yönetim kurulu başkanlığına gelmesi Karabük kamuoyunu, büyük çoğunluğu Kardemir’den emekli olan emeklilerimizi memnun eder” dedi Celal Bulut açıklamasında şu […]

“O İSİM BİZİ MUTLU EDER”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 19 Ağustos 2020 - 16:08 'de eklendi ve 506 Kez Okundu


TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin’in KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı olması önerisine şehrin değişik kesimlerinden destek yağmaya devam ediyor. Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şube Başkanı Celal Bulut yaptığı açıklamada; “Sayın Mehmet Ali Şahin’in bir ağabey pozisyonunda yönetim kurulu başkanlığına gelmesi Karabük kamuoyunu, büyük çoğunluğu Kardemir’den emekli olan emeklilerimizi memnun eder” dedi

Celal Bulut açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

Son 2 gündür Karabük şehr-i emini Sayın Rafet Vergili’nin gündeme getirdiği Kardemir’le ilgili yaklaşan genel kurul öncesi Yönetim Kurulu Başkanlığı için Sayın Mehmet Ali Şahin’in ismi gündeme gelmiştir.

Karabük için Kardemir çok önemlidir. Kardemir hapşırsa Karabük nezle olur, Kardemir nezle olsa Karabük zatürre olur. Karabük gündemini uzun süredir meşgul eden büyük hissedarlar arasında ki huzursuzluk Karabük’ü tedirgin etmektedir.

Kardemir yatırımlarını bitirmiş olup “Kardemir büyüyor Karabük büyüyor” sloganına uygun olarak bu huzursuzlukların bitmesi için bugüne kadar devletimize ve Karabük’ümüze büyük hizmetler yapmış olan, herkesin takdirini kazanan, siyasetçiden ziyade devlet adamı kimliğinde olan Sayın Mehmet Ali Şahin’in bir ağabey pozisyonunda yönetim kurulu başkanlığına gelmesi Karabük kamuoyunu, büyük çoğunluğu Kardemir’den emekli olan emeklilerimizi memnun eder.

Bugüne kadar görev yapan yönetim kurulu üyeleri de ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmışlardır. Kardemir’in iyiliği hepimizin iyiliğidir.

YORUMLAR


    0 YORUM