O İLÇEYE İZİNSİZ GİRİLMEYECEK

Bartın’ın Ulus ilçesine giriş çıkışlar İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi kararıyla yeni tip Korona virüs tedbirleri kapsamında sınırlandırıldı. İlçeye Bartın, Karabük ve Kastamonu’dan giriş ve çıkışlar ikinci bir karara kadar izne tabi tutulacak. Bartın’da tip Korona virüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlere bir yenisi eklendi. İle bağlı Ulus içesinde korona virüs vakalarına rastlanılması üzerine ilçeye giriş çıkışlar […]

O İLÇEYE İZİNSİZ GİRİLMEYECEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 08 Nisan 2020 - 16:17 'de eklendi ve 685 Kez Okundu


Bartın’ın Ulus ilçesine giriş çıkışlar İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi kararıyla yeni tip Korona virüs tedbirleri kapsamında sınırlandırıldı. İlçeye Bartın, Karabük ve Kastamonu’dan giriş ve çıkışlar ikinci bir karara kadar izne tabi tutulacak.
Bartın’da tip Korona virüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlere bir yenisi eklendi. İle bağlı Ulus içesinde korona virüs vakalarına rastlanılması üzerine ilçeye giriş çıkışlar sınırlandırıldı. Bartın Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi’nin aldığı karar sonrası ilçeye giriş-çıkışların sağlandığı Bartın, Karabük ve Kastamonu yollarında kontrol noktaları oluşturuldu. İlçeden giriş ve çıkışların izne tabi tutulduğu karar sonrası giriş ve çıkışlara izin verilmedi. Kararın 22 bin nüfuslu ilçeye bağlı bütün belde ve köyleri kapsadığı da belirtildi. Kararda ilçede gıda, temizlik, sağlık ve benzeri ihtiyaçların karşılaması için toptancıların giriş-çıkışlarına ise izin verileceği aktarıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM