Muhtarların yeni başkanı Özen

Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği tarafından alınan olağanüstü kongre kararının ardından yapılan seçimde Bayırmahalle Muhtarı Mehmet Özen 1 oy farkla dernek başkanı seçildi.  Merkez Mahalle Muhtarları Derneği üyesi 28 muhtar yeni dernek başkanını seçmek için oy kullandı. Dernek Başkanlığına Bayırmahalle Muhtarı Mehmet Özen ve Şirinevler Muhtarı Ozan Özçelik aday oldu. Yapılan seçimde 2 kişi oy […]

Muhtarların yeni başkanı Özen
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 02 Mayıs 2019 - 15:40 'de eklendi ve 225 Kez Okundu


Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği tarafından alınan olağanüstü kongre kararının ardından yapılan seçimde Bayırmahalle Muhtarı Mehmet Özen 1 oy farkla dernek başkanı seçildi. 
Merkez Mahalle Muhtarları Derneği üyesi 28 muhtar yeni dernek başkanını seçmek için oy kullandı. Dernek Başkanlığına Bayırmahalle Muhtarı Mehmet Özen ve Şirinevler Muhtarı Ozan Özçelik aday oldu. Yapılan seçimde 2 kişi oy kullanmazken, Muhtar Mehmet Özen 13 oy, diğer aday Muhtar Ozan Özçelik 12 oy aldı. Bu sonuçlara göre Merkez Mahalle Muhtarları Derneği’nin yeni başkanı 1 oyla Özen oldu. Seçim sonucu dernek başkanlığına getirilen Özen, kendisini destekleyen arkadaşlarına teşekkür ederek, “Bugün yapılan olağanüstü genel kurulda bizlere bu kutsal hizmet yolculuğunda desteklerini esirgemeyen tüm muhtar arkadaşlarımıza sevenlerimize sevdiklerimize ve her zaman desteğini ve hayır dualarını esirgemeyen aileme sonsuz teşekkürler. Sizlere layık olmaya her daim tüm gücümüzle çalışacağız. Bugüne kadar Karabük Merkez Mahalle muhtarları derneğini bugünlere gelmesinde emeği olan derneğimiz geçmiş başkanları ve yönetim kurulu üyelerine başta babam Varol Özen olmak üzere ahirete intikal etmiş muhtarlarımıza Allahtan rahmet sağ olanlara sağlık sıhhat diliyorum” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM