Muhtar yıktı, Cenk Eren ve Işın Karaca yaptı

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Yenidoğanlar Köyü’nde, eski muhtarın seçimi kaybedince yıktığı çocuk parkının yerine park yapma sözü veren Cenk Eren, köy meydanında bulunan Şehit Recep Turan Park alanına çocuk parkını yaptırdı. Şarkıcı Cenk Eren ve Işın Karaca, Zonguldak’ta seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıkan muhtar adayına tepki göstermişti. Işın Karaca’nın da destek verdiği Cenk […]

Muhtar yıktı, Cenk Eren ve Işın Karaca yaptı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 20:03 'de eklendi ve 365 Kez Okundu


Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Yenidoğanlar Köyü’nde, eski muhtarın seçimi kaybedince yıktığı çocuk parkının yerine park yapma sözü veren Cenk Eren, köy meydanında bulunan Şehit Recep Turan Park alanına çocuk parkını yaptırdı.
Şarkıcı Cenk Eren ve Işın Karaca, Zonguldak’ta seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıkan muhtar adayına tepki göstermişti. Işın Karaca’nın da destek verdiği Cenk Eren, parkın oyuncaklarını bizzat kendisi satın alarak yaptıracağını söylemişti. Cenk Eren’in sosyal medya üzerinden çağrıda bulunmasından kısa bir süre sonra Gülüç Belediyesi yıkılan yere yeni park yapmıştı. Cenk Eren verdiği sözü tutmak için köy muhtarı Rıdvan Onay ile bağlantıya geçip, köyün başka bir yerine çocuklar için park yapmak isteğini iletti.
Yenidoğanlar Köy Muhtarı Rıdvan Onay ise köy meydanında bulunan ve geçtiğimiz yıl şehit düşen Jandarma Onbaşı Recep Turan’ın anısına bir park yapabileceklerini belirtti. Bunun üzerine muhtarlık Cenk Eren’in gönderdiği oyun malzemeleriyle çocuk parkı kurulurken, köy meydanında bulunan parka, Şehit Recep Turan Çocuk Parkı ismi verildi.
Köy Muhtarı Rıdvan Onay, çocukların parkı çok sevdiğini söyleyerek, “Cenk Bey parkın yapılmasıyla yakından ilgilendi, kendilerine tüm köy halkı olarak dolayı teşekkür ediyoruz. Cenk Bey’i bir gün köyümüze misafir etmek çok isteriz” diye konuştu

YORUMLAR


    0 YORUM