MHP’YE TEŞEKKÜR ETTİ SAĞ KOLUNA SAHİP ÇIKTI

Korona virüs ile mücadele edilen bir dönemde zabıta ekipleri tarafından esnafa yazılan ceza ile bir anda gündemin ilk sırasına yerleşen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’den yanıt gecikmedi. Köse, esnafın cezalarını üstleneceğini açıklayan MHP’ye teşekkür etti, son günlerde hedefteki adam haline gelen yardımcısı Halil Bakkal’a da, cezaların amir talimatı olmaksızın yazıldığını ifade ederek sahip çıktı.   […]

MHP’YE TEŞEKKÜR ETTİ SAĞ KOLUNA SAHİP ÇIKTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 30 Nisan 2020 - 18:00 'de eklendi ve 465 Kez Okundu


Korona virüs ile mücadele edilen bir dönemde zabıta ekipleri tarafından esnafa yazılan ceza ile bir anda gündemin ilk sırasına yerleşen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’den yanıt gecikmedi. Köse, esnafın cezalarını üstleneceğini açıklayan MHP’ye teşekkür etti, son günlerde hedefteki adam haline gelen yardımcısı Halil Bakkal’a da, cezaların amir talimatı olmaksızın yazıldığını ifade ederek sahip çıktı.

 

Her zaman Safranbolu esnafının yanında yer aldığını ve bunu da en iyi ilçe esnafının bildiğini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, cezaların amir talimatı olmaksızın bir memur tarafından yazıldığını ve o memur hakkında da disiplin soruşturması başlatıldığını ifade etti. Esnafa yazılan cezaları ödeyeceğini açıklayan MHP İlçe Teşkilatına ve MHP’li Meclis Üyelerine de teşekkür eden Köse, cezaların tarafında ödendiğini belirtti. Başkan Köse, yazılan cezalar başta olmak üzere, belediyedeki bazı icraatlarla ilgili son günlerde hedefteki adam haline sağ kolu Halil Bakkal’a da cezaların amir talimatı olmadan yazıldığını ifade ederek sahip çıkmayı da ihmal etmedi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse mesajında şu görüşlere yer verdi; “Sosyal medya üzerinden şahsım ve belediyemiz hakkında yapılan ithamlarla alakalı olarak halkımızı bilgilendirme gereği duyulmuştur.

Ülke olarak zor durumda olduğumuz bu günlerde; esnafımıza ve vatandaşımıza gösterdiğimiz kolaylıkla bağdaşmayacak şekilde, amir talimatı olmaksızın cezaî işlem tesis eden memur hakkında disiplin soruşturması başlatılmıştır. Bu süreçte işyeri kapanan esnaflarımızla bizzat ilgilendiğimin en büyük kanıtı, bizzat esnaflarımızın kendisidir. MHP Safranbolu İlçe teşkilatının nazik hareketlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tanzim edilen cezaların tamamı ise tarafımca ödenmiştir”

YORUMLAR


    0 YORUM