MHP’DEN 800 AİLEYE KUMANYA YARDIMI

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Teşkilatı Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi 800 aileye kumanya dağıttı. Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Teşkilatı sosyal faaliyetlerine devam ediyor. Emre Barboros Tunç başkanlığındaki MHP Safranbolu Teşkilatı mübarek Ramazan ayında da boş durmadı ve hayırsever iş insanları ve parti üyelerinin katkılarıyla temin edilen 800 adet kumanyayı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. MHP […]

MHP’DEN 800 AİLEYE KUMANYA YARDIMI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 20 Nisan 2021 - 23:28 'de eklendi ve 2.005 Kez Okundu


Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Teşkilatı Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi 800 aileye kumanya dağıttı.

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Teşkilatı sosyal faaliyetlerine devam ediyor. Emre Barboros Tunç başkanlığındaki MHP Safranbolu Teşkilatı mübarek Ramazan ayında da boş durmadı ve hayırsever iş insanları ve parti üyelerinin katkılarıyla temin edilen 800 adet kumanyayı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

MHP Safranbolu İlçe Başkanı Emre Barboros Tunç konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Bu yardımları mahalle muhtarlarımız ve partimizin mahalle temsilcileri ile belirlediğimiz ailelerimizin adreslerine, ilçe yöneticilerimiz ve kadın kollarımızla birlikte ulaştırdık.

Salgın nedeniyle zor günler geçiren hemşerilerimize elimizden geldiğince destek olma gayreti içeresindeyiz. Bu zor sürecin kısa bir zamanda sona ermesi en büyük temennimiz. Salgın sürecinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalarımıza ise acil şifalar diliyorum.

Bu vesile ile aracılık yaptığımız yardımlarımıza desteklerini esirgemeyen hayırsever iş insanlarına ve parti üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM