MHP SAFRANBOLU’DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Teşkilatının 13. Olağan kongresi hafta sonu büyük bir katılım ile gerçekleşti. Mevcut İlçe Başkanı Emre Barboros Tunç gerçekleşen seçimlerin sonucunda güven tazelerken, kongrede yaptığı konuşmada güncel konulara vurgu yaptı. Başkan Tunç; “Safranbolu’ya hiç gelmemiş, Safranbolu’yu hiç tanımayan, şehrin dinamiklerinden haberdar olmayan bir yönetici, bir başkan yardımcısı atamak en hafif tabir […]

MHP SAFRANBOLU’DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 12 Ekim 2020 - 12:16 'de eklendi ve 424 Kez Okundu


Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Teşkilatının 13. Olağan kongresi hafta sonu büyük bir katılım ile gerçekleşti. Mevcut İlçe Başkanı Emre Barboros Tunç gerçekleşen seçimlerin sonucunda güven tazelerken, kongrede yaptığı konuşmada güncel konulara vurgu yaptı. Başkan Tunç; “Safranbolu’ya hiç gelmemiş, Safranbolu’yu hiç tanımayan, şehrin dinamiklerinden haberdar olmayan bir yönetici, bir başkan yardımcısı atamak en hafif tabir ile gaflettir” dedi
Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevi salonunda gerçekleşen kongreye; MHP İl Başkanı Dr. Adem Kar, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Yortanpazarı Belediye Başkanı Ali Şık, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Sarı,  Öz-Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Sözen, Mustafa Ünal, Şahin Biçim ve Murat Karagül, ilçe başkanları ve belediye meclis üyeleri başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.
Kongrede güven tazeleyen Emre Barboros Tunç, vatanın bölünmez bütünlüğünün teminatı olan üç hilalli bayrağın inancı ve gücü ile dünden daha güçlü olarak yeni bir döneme adım attıklarını söyledi.
Başkan Tunç, MHP olarak Safranbolu’da hassasiyetle siyaset yaptıklarını, ancak diğer siyasi partilerin aynı duyarlılıkta olmadığını belirterek, “ Safranbolu, siyasi görüşü ne olursa olsun, vatansever ve eğitim seviyesi her alanda yüksek insanların yaşadığı güzide bir şehir.Safranbolu’ya hiç gelmemiş, Safranbolu’yu hiç tanımayan, şehrin dinamiklerinden haberdar olmayan bir şahsı Belediye Başkan Yardımcısı atamak en hafif tabir ile gaflettir. Bu gaflet içindekilere inanıyorum ki en güzel cevabı da yine nadide Safranbolu halkı verecektir.” dedi.
”Ülkücü Belediyeciliğin gururu Başkan Vergili”
Tunç yaptığı konuşmada, ” Biz Türk milliyetçilerinin Safranbolu’ya ve ülkemize bakış açısı bellidir. Ülkücü belediyeciliğinin ülkemizde ki gururu Rafet Vergili, bunu Belediye Meclis toplantılarında net bir şekilde ortaya koymuş, siyaset gözetmeksizin tüm belediyelere katkı vermeye hazır olduğunu ifade ederek, hazırladığı projeleri meclis gündemine sunmuş, fakat reddedilmiştir. İşin ilginç yanı ise Başkanımız Safranbolu’ya yapmak istediği projeye Safranbolu’yu yöneten ittifakın İl Başkanı olan meclis üyesinin de red oyu vermesidir. İnanıyorum ki kıymetli hemşerilerimiz ilk seçimlerde tüm bunları değerlendirecek ve siyasi tercihlerini ona göre kullanacaktır.” diye konuştu.
Kongre sonrası yeniden güven tazeleyen MHP İlçe Başkanı Emre Barboros Tunç’un yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu; “ Erkan Canözü, Mehmet Kımır, Mustafa Murathan Özkan, Fikret Altunay, Hasan Basri Kavsa, Muhittin Acar, Nurettin Payal, Fehmi Ramazanoğlu, Ezgi Gür Söyleyici, Ümithan Kaplan, Hakan Artan, Bahattin Yıldız, İfaket Terziahmetoğlu, Serdar Karayılmaz, Murat Gerçek, Levent Tombak, Burcu Çetinkaya Kırıkoğlu ve Naci Kalaycı.”

YORUMLAR


    0 YORUM