METROSEKSÜLLERLE DAVANIN ADAMLARININ SAVAŞLARI!

Ak Parti’de ilçe seçimleri tamamlandı. Şimdi sıra il kongresinde. Ve geçmişte imam görünümlü papazlar nasıl ülke yönetiminde başrolde yer aldıysa, bugün de bir takım tipler gelecek seçimleri düşünerek partiyi ele geçirme peşinde! Peki, kim bunlar? Kapı kapı, parti parti gezen metreseksüeller! Kimse onun için ‘sıradan bir imam’ ve ‘ sıradan bir din adamı’ tanımlaması yapmaya […]

METROSEKSÜLLERLE DAVANIN ADAMLARININ SAVAŞLARI!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 28 Ekim 2020 - 0:53 'de eklendi ve 399 Kez Okundu


Ak Parti’de ilçe seçimleri tamamlandı. Şimdi sıra il kongresinde. Ve geçmişte imam görünümlü papazlar nasıl ülke yönetiminde başrolde yer aldıysa, bugün de bir takım tipler gelecek seçimleri düşünerek partiyi ele geçirme peşinde!

Peki, kim bunlar?

Kapı kapı, parti parti gezen metreseksüeller!

Kimse onun için ‘sıradan bir imam’ ve ‘ sıradan bir din adamı’ tanımlaması yapmaya kalkmasın..!

Tek kelimeyle Rabbim başta Ak Parti olmak üzere tüm ulusumuzu onlardan korusun..! Çünkü onun için tek bir şey vardır, o da kendi çıkarlarıdır ve gerisi teferruattır!

Bakmayın onun elindeki diplomat çantasına!

Sanmayın içerisinde Karabük için hayati projeler var!

Size o çantanın içerisinde ne olduğunu söyleyeyim; krem, saç fırçası, jöle ve bir takım makyaj malzemeleri…!

Günlerdir İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’yu FETÖ ile iltisak ettirmeye çalışanlara sesleniyorum; “Madem 2’inci derece akrabalık FETÖ ile iltisakta önemli, o zaman bu adamın 1’inci derece iltisaklarını neden gündeme getirmiyor sunuz? “

Dayısı sözde FETÖ’cü olan Buğra Kavuncu FETÖ’cü oluyor da, evlatları FETÖ’den ihraç edilen adam nasıl Ak Parti’den vekil olabiliyor? Ve aynı vekil cin olmadan adam çarpmaya, dağdan gelip bağdakini kovmaya kalkıyor!

Severiz sevmeyiz, icraatlarını acımasızca eleştirebiliriz. Lakin hakkını da teslim ederiz..!

Cumhur Ünal bu hareketin kapı danası. İl Başkanı, milletvekili ve bölge koordinatörü…! Peki siz?

Şapkadan çıkan tavşan?

Ve herkesin kabul ettiği bir konu var; “Tavşanı 2’inci kez şapkadan çıkartmaya çalışıyor ve bu partinin gerçek sahiplerini harcamaya çalışıyorsunuz…!”

Şaşırdık mı?

Tabi ki hayır..!

Neden mi?

Çünkü sen geçmişte de bugün sizi kahraman zanneden İsmail Altınöz’e yaptıklarınızı Pehlivan Baylan’a yapmıştınız!

Ha bu arada; adaylığın açıklandıktan sonra yurtdışından bazı insanlar geldiler ve sizin de içinde olduğun bazı tecavüzlerden ( hak gaspı) bahsettiler. Ve bu iddiaları bu şehrin kayda değer insanlarının huzurunda paylaştılar…!

Ve biz kendilerine yalnızca şunu söyledik; “İnsanların özelleri ve bir takım icraatları bizim alanımıza girmiyor…!”

Amca kurnaz..!

Hedefi şu; “Bir dahaki dönem Genel Merkez aynı hataya düşmez, ya ben ya da o 1 olur, onun için rakibimi yemem lazım” diyor..!

Bizde diyoruz ki; “Bizde Hak’tan yanayız ve senin bir an evvel def olman lazım, şayet ikinizden biri 1 olacaksa, sonsuza kadar o 1 olmalı…!”

Peki, siz mi?

Size yedeklik bile lüks…!

Gelelim bir diğer konuya;

Bana diyorlar ki; “Ağabey bu saatte yazma..!”

“Neden çocuklar?” diye soruyorum…

“Ağabey içip içip yazıyor” diyorlar cevabını veriyorlar…!

Tabi işlerine gelmeyenler yalnızca bu yaftalamayı yapabiliyor!

Bizde diyoruz ki, “Ne zaman yazdığımıza değil, ne yazdığımıza baksınlar…”

Beyler ve bayanlar; “Ben içip de yazabilirim! Hatta içmeden de yazabilirim! 0kurlarımdan ricam şudur; benim ne zaman yazdığıma değil, ne yazdığıma baksınlar. Ve hangi saatte ya da hangi dönemde yazarsam yazayım, herhangi bir şahsa ya da kuruma hakaret varsa lütfen dava açsınlar ki, bende yanı hatayı bir daha yapmayayım…!

Ama tekrar söylüyorum; evlatları FETÖ’den ihraç edilenler, Avrupa’dan gelenler tarafından son derece ciddi konularla itham edilenler ne zamandan beri bu hareketin ve davanın adamı oldun da, dağdan gelip bağdakini kovabiliyor’

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM