MECLİS BAŞKANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Salih Yılmaz, korona virüs hastalarının tedavilerinde kullanılan 60 bin TL’lik cihaz ve malzeme bağışında bulundu. İş insanı Salih Yılmaz Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yüksek akış oksijen cihazı ve 5 adet helmet maskesi bağışında bulundu. Yaklaşık 60 bin TL civarında bulunan malzemeler hastanede kullanılmaya başladı. Konuyla ilgili açıklamalarda […]

MECLİS BAŞKANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 04 Kasım 2020 - 15:25 'de eklendi ve 7 Kez Okundu


Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Salih Yılmaz, korona virüs hastalarının tedavilerinde kullanılan 60 bin TL’lik cihaz ve malzeme bağışında bulundu.
İş insanı Salih Yılmaz Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yüksek akış oksijen cihazı ve 5 adet helmet maskesi bağışında bulundu. Yaklaşık 60 bin TL civarında bulunan malzemeler hastanede kullanılmaya başladı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TSO Meclis Başkanı Yılmaz, “Özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Bu hastalık tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Tüm dünyada olduğu gibi Karabük’ümüzde de pozitifli vakalarda büyük artış gözükmektedir. Korona virüsle mücadelede bizlerde varız demek için hastanemize yüksek akış oksijeni ve maske bağışında bulunduk” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


    0 YORUM