LÜKS ARAÇLI DİLENCİLER!

Lüks araçlarıyla geldikleri Düzce’de çöpten yemek yer gibi yaparak insanların duygularını sömüren dilencilerin zabıta ekiplerine yakalandı. Foyası ortaya çıkan dilenciler lüks araçları ile kentten ayrıldı. Düzce’de halkın huzuru ve insanların duygularını suistimal eden dilencilere yönelik denetimlerde yakalan dilenciler pes dedirtti. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kentte yapılan denetimlerde, şehir dışından gelerek dilendiği tespit edilen şahısları […]

LÜKS ARAÇLI DİLENCİLER!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 24 Şubat 2021 - 16:06 'de eklendi ve 12 Kez Okundu


Lüks araçlarıyla geldikleri Düzce’de çöpten yemek yer gibi yaparak insanların duygularını sömüren dilencilerin zabıta ekiplerine yakalandı. Foyası ortaya çıkan dilenciler lüks araçları ile kentten ayrıldı.
Düzce’de halkın huzuru ve insanların duygularını suistimal eden dilencilere yönelik denetimlerde yakalan dilenciler pes dedirtti. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kentte yapılan denetimlerde, şehir dışından gelerek dilendiği tespit edilen şahısları suçüstü yakaladı. Karabük’ten Düzce’ye lüks araçlarıyla geldikleri ve çöp konteynerlerinden topladıklarını yer gibi yaparak halkın duygularını istismar ettikleri belirlenen dilenciler, zabıta ekiplerince yakalandı. Haklarında Kabahatler Kanunu gereğince yasal işlem yapılan dilenciler, ekiplerin tutanak tutmasının ardından, lüks araçlarına binerek şehirden ayrıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM