Lige fırtına gibi başladılar

Karabük’te bu yıl kurulan bir amatör takım, Kardemir Karabükspor’a inat lige fırtına gibi başladı. Şehrin ilk mahallesi olan Karabük Köyünün ismini taşıyan Karabük Köyüspor, 1. Amatör Küme A Grubunun ilk maçında 3 Nisan Spor’u mağlup ederken, 2. hafta ise Bahçelievlerspor’u 2-0 mağlup etmeyi başardı. Kulübün genç başkanı Güray Korkut, asıl amaçlarının gençleri spora teşvik etmek […]

Lige fırtına gibi başladılar
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 28 Ekim 2019 - 16:44 'de eklendi ve 1.111 Kez Okundu


Karabük’te bu yıl kurulan bir amatör takım, Kardemir Karabükspor’a inat lige fırtına gibi başladı.

Şehrin ilk mahallesi olan Karabük Köyünün ismini taşıyan Karabük Köyüspor, 1. Amatör Küme A Grubunun ilk maçında 3 Nisan Spor’u mağlup ederken, 2. hafta ise Bahçelievlerspor’u 2-0 mağlup etmeyi başardı.

Kulübün genç başkanı Güray Korkut, asıl amaçlarının gençleri spora teşvik etmek olduğunu belirtirken, “Tamamen Karabük’ün çocuklarından oluşan kadromuzla lige son derece iyi başladık, inşallah bu şekilde devam ederiz, emeği geçen teknik kadromuzu ve oyuncularımızı kutluyorum” dedi. Korkut ayrıca,  kulübün sponsorluğunu yapan Fatih Alüminyum’a da teşekkür etti.

Fatih Alüminyum sahibi Fatih Bıyıklı ise; “Gençlerimizi spor yapması, kötü alışkanlıklardan uzak durması çok güzel bir şey, bizde firma olarak böylesine güzel bir organizasyona katkı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımız lige fırtına gibi başladılar. İnşallah bu şekilde de devam ederler. Başkanımızın ve çocuklarımızın hedefi BAL Ligi. İnşallah istedikleri hedefe ulaşırlar. Biz o zamanda her türlü katkıyı yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Huseyin ozbek 28 Ekim 2019

      Yeni kurulan karabuk koyuspor kulubunun basaralirinin devamini dileriz ana spor fatih beye desteklerinden dolayi tesekkur ederiz

      Cevapla