KURSİYERLERE ONLİNE SİSTEM

Çilimli Halk Eğitimi Merkezi öğretmenler ve kursiyerler tarafından el emeği, göz nuru ile büyük bir heyecanla yapılan bu ürünler online ortamda vatandaşların ziyaretlerine sunuyor. Halk Eğitim Merkezleri her yıl yıl sonu etkinlikleri düzenleyerek kursiyerlerin yapmış oldukları birbirinden güzel el emeği eserler sergilenirdi. Bu yıl yaşanan pandemi nedeniyle faaliyetlerinin birçoğunu gerçekleştiremedi. Çilimli Kaymakamlığı Çilimli Halk Eğitimi […]

KURSİYERLERE ONLİNE SİSTEM
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 24 Haziran 2020 - 16:44 'de eklendi ve 329 Kez Okundu


Çilimli Halk Eğitimi Merkezi öğretmenler ve kursiyerler tarafından el emeği, göz nuru ile büyük bir heyecanla yapılan bu ürünler online ortamda vatandaşların ziyaretlerine sunuyor.


Halk Eğitim Merkezleri her yıl yıl sonu etkinlikleri düzenleyerek kursiyerlerin yapmış oldukları birbirinden güzel el emeği eserler sergilenirdi. Bu yıl yaşanan pandemi nedeniyle faaliyetlerinin birçoğunu gerçekleştiremedi.
Çilimli Kaymakamlığı Çilimli Halk Eğitimi Merkezi de özveri ile öğretmenler ve kursiyerler tarafından el emeği, göz nuru ile büyük bir heyecanla yapılan bu ürünleri online ortamda vatandaşların ziyaretlerine sundular.
Çilimli Halk Eğitimi Merkezi, korona virüs salgını sürecinde ihtiyaç duyulan cerrahi maske üretiminde gönüllü olarak görev alan usta öğreticiler “Devletimizin ve milletimizin yanında bizde varız diyerek” bu mücadeleye ortak olmuşlardı.

YORUMLAR






    0 YORUM